Bugün: 17.01.2020

Başkan Şenlikoğlu Engelli Ailelerle Yemekte Buluştu

Başkan Şenlikoğlu Engelli Ailelerle Yemekte Buluştu
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle belediye tarafından düzenlenen yemek programına katıldı.09.12.2019 06:30
Engelliler ve aileleriyle bir araya gelen Başkan Şenlikoğlu, masaları tek tek gezerek yemeğe katılanlarla sohbet etti.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Başkan Şenlikoğlu; “3 Aralık Dünya Engelliler Gününüzü kutluyorum” diyerek şunları söyledi: “Bir gün değil, yılın 365 günü sizin gününüzdür. Belediye olarak engelli kardeşlerimiz her zaman önceliğimizdir. Şehrimizin doğusuna ve batısına engelli merkezleri planlıyoruz. Sosyal imkânlardan yararlanabilmeniz adına güzel düşüncelerimiz var. Bir süre sonra bu projelerimiz için adımlar atacağız. Bizler belediye olarak sıkıntılarınızda ve faaliyetlerinizde hep yanınızda olacağız. Bu konuda bir endişeniz olmasın. Ayrıca önemli bir ihtiyaç olan üst geçitlere asansör konusunda Karayolları ile de temasımız devam ediyor.”

Giresun Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Nihat Yayla da Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür ederek; “Sayın Başkanımız, Belediye Başkanı olmadan öncede bize her türlü desteği veriyordu. Şimdi de desteklerini artarak sürdürüyor kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından tüm katılımcılar, müzikli eğlence programı eşliğinde doyasıya eğlendi.

Etiketler: Başkan Şenlikoğlu Engelli Ailelerle Yemekte Buluştu

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.