Bugün: 28.01.2021

Başkan Yakar’dan Yeni Yıl Mesajı

Başkan Yakar’dan Yeni Yıl Mesajı
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak mutlu ve sağlık dolu bir yıl diledi.31.12.2020 11:08
Başkan Yakar mesajında; “2020 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütün halkımızla paylaşıyoruz. Acısıyla, tatlısıyla, mutluluğuyla, hüznüyle, başarılarıyla, başarısızlıklarıyla 365 günü geride bırakarak yeni bir yıla merhaba diyoruz. Bulancak Belediyesi olarak hizmette kaliteyi öncelikli kılarak önemli projeleri hayata geçirdik. Millet Bahçesi, Akıncı Parkı, Bisiklet ve Yürüyüş Yolu, Yeni Belediye Hizmet Binası ve Meydan Düzenlemesi, Galericiler Sitesi ve İçme Suyu Arıtma Tesisi gibi Bulancak ölçeğinde mega projeleri hayata geçirdik ve tüm bu projelerimiz 2021 yılı içinde tamamlanarak Bulancaklıların hizmetine sunulmuş olacak. 2020 yılı Bulancak için gelişimin ve değişimin atağa kalktığı bir yıl oldu. 2021 yılının da birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetlerle sürmesi, ilçemizin yatırımlarla taçlandığı bir yıl olmasını diliyorum.

Önceki yıllarımızda olduğu gibi, 2020 yılında uygulanan değişim ve dönüşüm projeleriyle marka bir kent olma yolunda önemli ilerlemeler kaydeden ilçemizde, güzelliklerin artacağı yeni bir yıla giriyoruz. Bu vesileyle 2021 yılının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başta ülkemiz olmak üzere, tüm insanlık için sağlık, barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum.

Yine Mekke’nin Fethi’nin yıl dönümünü kutladığımız bugünün, İslam alemi başta olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Etiketler: Başkan Yakar’dan Yeni Yıl Mesajı

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.