Bugün: 27.04.2018

Çoruh EDAŞ Giresun, ‘İstihdam ve Tanıtım Fuarı’nda

Çoruh EDAŞ Giresun, ‘İstihdam ve Tanıtım Fuarı’nda
Giresun Üniversitesi (GRÜ) Meslek Yüksek Okulu (MYO) Koordinatörlüğü ile Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün birlikte, düzenlediği IV. Girişimcilik ve Kariyer Günleri kapsamındaki ‘İSTİHDAM VE TANITIM FUARI’ etkinliği, 13-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi.16.05.2017 12:03
Giresun ve İstanbul başta olmak üzere farklı illerden birçok önemli firma ve işadamının katıldığı etkinlikte, GÜ Fen Edebiyat Fakültesi girişinde firmalar tarafından stantlar açıldı. Bu stantlar arasında Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü de yerini aldı. Yoğun ilgi gösterilen stantta, üniversite öğrencilerine kariyer planlaması başta olmak üzere, elektrik dağıtım faaliyetlerinde sahada kullanılan çeşitli teknik ve iş güvenliği malzemeleri hakkında detaylar anlatılarak, sektörümüze ait merak edilen konular hakkında bilgiler verildi.

İŞKUR ve Üniversite işbirliğindeki bu tür örnek çalışmalar, Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü gibi diğer özel sektör temsilcileri ile öğrencileri buluşturarak yeni ufukları aralayacak ve istihdama katkıda bulunacaktır yorumları yapıldı.


Etiketler: Çoruh EDAŞ Giresun - ‘İstihdam ve Tanıtım Fuarı’nda

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.