Bugün: 19.04.2019

Esenyurt’a Sevilen Başkan Geliyor

Esenyurt’a Sevilen Başkan Geliyor
Esenyurt ilçesinin sevilen isimlerinden Abdurrahman Ada, AK Parti'den Esenyurt Belediye Başkan aday adayı oldu. 12.11.2018 15:52
Giresun camiasının da sevilen ve sayılan isimlerinden olan Abdurrahman Ada, beklenen atağını yaparak çok sevildiği ilçe olan Esenyurt Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Esenyurt Belediyesi eski Başkan Yardımcısı, Esenyurt Karadenizliler Platformu ve Görele Dernekler Federasyon Başkanı Abdurrahman Ada, adaylık dosyasını AK Parti ilçe binasına giderek, Başkan Yasir Çelik'e teslim etti.
Abdurrahman Ada, İstanbul ve Esenyurt ilçesinde bir ilki başararak tam donanımlı bir Giresun Kültür evi binasını hemşerilerinin hizmetine vermişti. Memleketi Giresun ve Görele içinde büyük hizmetleri olan Abdurrahman Ada, belediye hizmetleri anlamında görev yaptığı Esenyurt’ta halkında sevgisini kazanmıştı. Esenyurt Ak parti ilçe binasında Parti teşkilatı tarafından sıcak karşılanan Ada'yı, sevenleri yalnız bırakmadı. İlçe binasında yoğun ilgi gören Abdurrahman Ada'yı sevenleri, dostları ve hemşerileri parti binası dışında da yalnız bırakmadı.

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.