Bugün: 20.02.2019

GİSİYAD’da Yeni Dönem

GİSİYAD’da Yeni Dönem
Bursa’da çalışmalarını sürdüren Giresunlu Sanayici, İşadamları, Yöneticileri ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (GİSİYAD) yapmış olduğu Genel Kurul ile Başkanlığa iş adamı İsmail Akdoğan getirildi.17.06.2018 22:11
Bursa’da yaşayan Giresunlu iş adamı, bürokrat ve serbest meslek mensuplarının ticari, sosyo-ekonomik, eğitim ve kültür düzeylerinin gelişmesini sağlamak amacıyla teknoloji, sermaye, fikir alışverişi ve koordinasyonu temin ederek daha ileri bir düzeye ulaşmalarına yardımcı olmak için kurulan ve kuruluşundan sonra yapmış olduğu eğitim programları ile özellikle İstihdama büyük katkı sağlayan GİSİYAD’ın yapılan Genel Kurulu sonrasında yeni Yönetim Kurulu belirlendi.

İSMAİL AKDOĞAN, BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

Tek liste halinde gidilen Genel Kurul sonrasında bir araya gelen Yönetim Kurulu Üyeleri; Dernek Başkanlığına İsmail Akdoğan, Başkan Yardımcılığına Av. D. Şansal Hereklioğlu, Genel Sekreterliğe Nurettin Oral, Muhasipliğe V. Murat Okkaoğlu, Yönetim Kurulu Asil üyeliklerine ise Ekrem Şen, Murat Dede ve Abdullah Besli olarak belirledi.

Uzun yıllardır Bursa’da STK’ların içerisinde aktif yer alan GİSİYAD’ın yeni Başkanı İsmail Akdoğan yapmış olduğu açıklamasında; derneğin kuruluşundan bu güne büyük mücadeleler veren Dernek Başkan ve Yöneticilerine teşekkür ederken, bundan sonraki süreçte Bursa’da daha güçlü bir Giresun lobisi sloganı ile çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Derneğin girişimcilik eğitimleri başta olmak üzere istihdam ve ticari konularda çeşitli eğitimlere devam edeceğini belirtirken Akdoğan; “Asıl amacımız ticaret ile uğraşan hemşerilerimiz arasında koordinasyonu düzenli bir şekilde sağlayarak, ekonomik kalkınmaya destek sağlamaktır. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasın alacağımız kararlar ile çalışmalarımızı hızlandıracağız” dedi.

Haber: Erdal Avcı / Bursa / www.giresunhavadis.net

Etiketler: GİSİYAD’da Yeni Dönem

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.