Bugün: 24.03.2019

GTB Başkanı İbaş’tan, CHP Milletvekili Tığlı’ya Ziyaret

GTB Başkanı İbaş’tan, CHP Milletvekili Tığlı’ya Ziyaret
Giresun Ticaret Borsası (GTB) Başkanı Yaşar İbaş beraberindeki heyetle CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı’yı TBMM’deki makamında ziyaret etti.18.07.2018 20:32
CHP Milletvekili Tığlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş, Meclis Başkanı Ertaç Öztürk, Genel Sekreter Eren Nizam ve Yönetim Kurulu Üyeleri Necattin Yılmaz, Halis Özkaya, Kadem Turan, Hasan Kahraman ve Öner Sarıgül’e nazik ziyaretleri şahsımı oldukça mutlu etti. Giresun’umuzun önemli sivil toplum örgütü olan Borsa Başkanımız ve Yöneticilerine teşekkür ediyorum. Yaşam kaynağımız fındığımızı, yeni sezondaki fiyat beklentilerini, rekolte, devlet teşviklerini beraber değerlendirdik. Yapılacak çalışmalarda dayanışma içinde olacağımızın sözünü verdik. Giresun bizimle, biz Giresun'layız. Burası Giresun’un Ankara’daki çalışma ofisidir. Her zaman kapımız ve gönlümüz Giresun’a açık olacaktır” diye konuştu.

Giresun Ticaret Borsası Başkanı Yaşar İbaş ise, kentin en büyük katma değerini oluşturan fındık konusunda Milletvekilleri nezdinde çalışmalar yürüteceklerini dile getirerek, Tığlı’ya başarılar dilediklerini ve heyetine gösterdiği ilgiden ötürü teşekkür ettiğini söyledi.

Etiketler: GTB Başkanı İbaş’tan - CHP Milletvekili Tığlı’ya Ziyaret

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.