Bugün: 26.03.2019

Öztürk’ten Gazilere Geçmiş Olsun Ziyareti

Öztürk’ten Gazilere Geçmiş Olsun Ziyareti
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Zeytin Dalı Harekatı’nın bir beka harekatı olduğunu ve bölge terör unsurlarından temizleninceye kadar da devam edeceğini söyledi.09.03.2018 14:02
Sabri Öztürk, Zeytin Dalı Harekatı gazilerini GATA’da ziyaret ederek, tedavileri devam eden Giresunlu Abdullah Kılıç ile Konyalı Hakan Kadir Güney’in sağlık durumları hakkında hastane yöneticilerinden detaylı bilgi aldı.

Yaralı askerlere moral veren Sabri Öztürk, onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, harekatın başarıyla devam etmesinin millete ve mehmetçiğe en büyük moral olduğunu belirterek, “ askerimizin kocaman yüreği ve arkasında Türk Milletinin duaları var. Afrin’e girilmesine sayılı günler kaldı” diye konuştu.

Sabri Öztürk, Afrin Harekatı'nda 48. güne girildiğini, kuşatma altına alınan Cinderes'teki terör hedeflerinin havadan ve karadan vurulduğunu belirtti. Öztürk “askerlerimiz Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana 2960 teröristi etkisiz hale getirdi” diye konuştu.

Öztürk, Türkiye’ye karşı yapılan terör saldırılarını bertaraf etmek, sınırda kurulmak istenen terör yapılanmalarını engellemek için yapılan operasyonun terör unsurları bertaraf edilinceye kadar süreceğinin altını çizdi.

“Bu mücadele, bir Beka mücadelesidir, askerlerimiz bu mücadelenin kahramanıdır” ifadesini kullanan Sabri Öztürk, Türk Milletinin teröre karşı tek yürek olduğunu ve Mehmetçiğin bölgede destan yazdığını dile getirdi.

Şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve gazilere şifa dileyen Öztürk, tedavi gören askerlerin sağlık durumunun iyi olmasından duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Sabri Öztürk, gazilerin tedavileri konusunda büyük özveri ortaya koyan GATA hastane yönetimine de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Etiketler: Öztürk’ten Gazilere Geçmiş Olsun Ziyareti

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.