Bugün: 17.06.2019

Sağrakgöl Yayla Festivali’ne Davet

Sağrakgöl Yayla Festivali’ne Davet
Bu yıl 20.’si düzenlenecek Sağrakgöl Yayla Festivali 21-22 Temmuz tarihlerinde yapılacak.18.07.2018 20:45
Giresun’un Dereli İlçesi Kızıltaş Köyü Turizm Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Sağrakgöl Yayla Festivali 21-22 Temmuz 2018 tarihinde Sağrakgöl Yaylası’nda yapılacak.

Kızıltaş Köyü Turizm Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Kamil Ataş tüm vatandaşlarımızı düzenledikleri festivale davet ettiklerini söyledi.

Başkan Ataş yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Bundan 20 yıl önce köyümüz büyükleri tarafından başlatılan bu geleneği bizler sürdürüyoruz. Yöremizin tarihi ve doğal değerlerini tanıtmak, halkımızın ekonomik ve sosyal yönden gelişmesini sağlamak amacıyla düzenlenen festivalimizin bu yıl 20.’sini gerçekleştireceğiz. Festival kapsamında çeşitli spor etkinlikleri, yarışmalar, festival ateşi, havai fişek gösterileri, ödül törenleri, konserler, Off-Road yarışları, halk oyunları gösterileri, mehter takımı ve birbirinden farklı aktiviteler yapacağız. Dolu dolu bir yayla festivali olacak. Tüm vatandaşlarımızı festivalimize bekliyoruz.”Etiketler: Sağrakgöl Yayla Festivali’ne Davet

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.