Bugün: 19.04.2019

Şehit ve Gazi Yakınlarının Asker Eğlencelerinden Ücret Almayacak

Şehit ve Gazi Yakınlarının Asker Eğlencelerinden Ücret Almayacak
Karadeniz Rüzgârı adını verdiği internet portalı ile ısa zamanda önemli rakamda kitleye ulaşan Mehmet Güven (27) yaptığı eğlencelerden şehit ve gazi yakınlarına jest yapacak.12.07.2018 01:26
Giresun’un Dereli İlçesi doğumlu olan Güven, İstanbul-Kurtköy Ticaret Meslek Lise mezunu olması bir yana çok yönlü kişiliği ile de dikkatleri çeken isimler arasında. 2015 yılında bir çok sayıda seminerlere katılarak iş sağlığı, iş güvenliği, takım çalışması, liderlik ve zaman yöntemi, satış pazarlama vs.. başta olmak üzere 16 tane ekstra belgeye sahip olan ve İstanbul / Tuzla’da yaşamını sürdüren genç yeni bir projeye imza attı. Özel bir şirkette müdür olarak çalışan ekstra olarak da 2009 yılından bu yana eğlencelerde org çalan Güven, şehit ve gazi yakınlarından bundan böyle ücret almayacağını ifade etti.  Bu kararı ile hemen her kesimin takdirini toplayan genç müzisyen; “Almış olduğum bu karar doğrultusunda şehit ve gazi yakınlarına bir hizmet etmek gayesindeyim. Şahsımın başlatmış olduğu, sosyal medyada Karadeniz Rüzgârı olarak bilinen bendeniz Mehmet Güven her etkinliklerde yer almaya devam edeceğim.

Bugüne kadar yoğun bir şekilde davetler alıyorum, emin olun bu güne kadar dur durak bilmedim. Allah’ıma bin şükür yaptığım işlerde halka olan güveni sarsmadığım için gönüllerde yer edindiğimi düşünüyorum. Biz platformda olan insanlar asla ayrım yapmaksızın hemen herkesin, hatta her kesimin davetlerine icabet ediyoruz. İmkânlar nispetinde evimize helal ekmek götürme gayesindeyiz. Bazen de kendi kendime diyordum, biz neden insiyatif göstermiyoruz diye. Ve bu vesileyle almış olduğum kararla asker eğlencelerinde yalnızca şehit ve gazi yakınları için para almamayı düşündüm. Bu uygulamam da çok takdir topladı, umarım başkalarına da örnek oluruz” ifadelerini kullandı.

Haber: Sedat Karakaya

Etiketler: Şehit ve Gazi Yakınlarının Asker Eğlencelerinden Ücret Almayacak

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.