Bugün: 20.02.2019

Tirebolu'da Toplu Sünnet Şöleni Heyecanı

Tirebolu'da Toplu Sünnet Şöleni Heyecanı
Tirebolu Belediyesi tarafından Tirebolu Kalesi önünde gerçekleştirdiğimiz Toplu Sünnet Şöleni’ne Tirebolu Belediye Başkanımız Abdullah Karabıçak, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya da hazır bulundu.18.06.2018 21:23
Programa başlamadan önce araç konvoylarıyla gerçekleştirilen şehir turu ilçede ikinci bayramı yaşatmış oldu. Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam eden programımız, ünlü illüzyonist Sabu ve asistanı Nurden ile kukla Mehmet Özyavusta’nın sunduğu birbirinden güzel gösteriler ile eğlendi.

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında düzenlenendiğimiz Sünnet Şölenimize başvuru yapan 50 çocuğumuza Sünnet elbisesi ve hediye olarak Bisiklet hediye edildi.

Tempo Tv'nin canlı yayın olarak halkımıza duyurduğu etkinliğimize yüzlerce vatandaşımız katılarak Bayram sevincini birlikte yaşadılar.

Belediye Başkanımız Abdullah Başkan Karabıçak, “Tirebolu Belediyesi'nin sosyal anlamda ürettiği projelerle örnek olduğunu, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde bu tür hizmetlerimiz devam edeceğini belirterek, belediyemizin gerçekleştirmiş olduğu bu şölen Tirebolu’da bir ilk olup, geleceğimiz olan evlatlarımızın erkekliğe ilk adımlarını atacak olması, bizleri çok mutlu etti. Bugün bir bölümünü tamamladığımız şölenin ikinci bölümü için kayıt yaptıran çocuklarımızı önümüzdeki günlerde Belediyemizin özel olarak Giresun'da ki bir özel hastaneye götürerek sünnetlerini gerçekleştireceğiz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Etiketler: Tirebolu'da Toplu Sünnet Şöleni Heyecanı

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.