Bugün: 24.03.2019

TÜGVA Bulancak, 15 Temmuz’da Meydanda Yerini Aldı

TÜGVA Bulancak, 15 Temmuz’da Meydanda Yerini Aldı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği, Bulancak Kaymakamlığı ve Bulancak Belediyesi’nin 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıldönümü nedeniyle düzenlediği etkinliklere katıldı.16.07.2018 22:39
15 Temmuz gecesi Bulancak Kaymakamlığı ve Bulancak Belediyesi tarafından binlerce kişinin katılımı ile Bulancak Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen 15 Temmuz etkinliklerine katılan TÜGVA’lı gençler meydanda katılımcılara lokum ikram etti. Konu ile ilgili açıklama yapan TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin, “Tarih yapan ve tarih yazan büyük milletlerin büyük davaları ve insanüstü mücahedeleri vardır. Bu dava ve mücahedeleri, uğrunda ağır bedeller ödense de bütün dünyanın gıpta ile baktığı, tepeden tırnağa erdemle, cesaretle ve fedakârlıkla bezenmiştir. Aziz milletimiz nesilden nesile aktarılacak zaferler zincirine 15 Temmuz Destanı’nı da eklemiştir. TÜGVA olarak ilk günkü aşk ile bu kutlu davanın ve milli iradenin yanında olduğumuz gibi bugünde milletin meydanlarında milletimizle beraberiz. TÜGVA’lı hanımlarımız başta olmak üzere gençlerimiz bu akşam katılan tüm hemşerilerimize tadımlık lokum ikram ediyoruz. Mutlu günlerimizde, bayram havasında geçirdiğimiz anlarda lokum ve şeker dağıtmak biz de adettir.” dedi.

Bulancak Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan TÜGVA Bulancak binası sabaha kadar açık tutularak, gelenlere sıcak çay ikramında bulunuldu.

Etiketler: TÜGVA Bulancak - 15 Temmuz’da Meydanda Yerini Aldı

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.