Bugün: 27.09.2020

TÜGVA Bulancak Online Ev Söyleşileri başladı

TÜGVA Bulancak Online Ev Söyleşileri başladı
Koronavirüs sebebiyle sosyal faaliyet düzenleyemeyen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği projelerini sanala taşıyarak kaldığı yerden devam ediyor.15.04.2020 06:47
TÜGVA Bulancak Medya İletişim Koordinatörlüğü tarafından başlatılan TÜGVA Online Ev Söyleşilerinin ilk konuğu TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN'in moderatörlüğünde USMED Başkanı ve Dijitalizm Kitabı yazarı Said Ercan oldu.

13 Nisan Pazartesi akşamı vakfın resmi İnstagram hesabında buluşan Göktekin ve Ercan binlerce kişinin izlediği özel bir canlı yayın gerçekleştirdi. Yayın girişinde açılış konuşması yapan Göktekin; "Öncelikle Koronavirüs'te hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, hastalarımıza şifalar diliyorum. TÜGVA olarak projelerimizi üretmeye devam ediyoruz. Kendimizi sadece evlerimize kapattık, ama projeler geliştirmeye, gençlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. İlk yayınımızda bir teklifimizle bizi kırmayan Said Ercan ağabeyime şahsım ve vakfım adına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. USMED Başkanı Ercan, korona günlerinde aile ve gençlikten bahsederek Koranavirüsün arka planında olan gerçeklekleri anlattı. Soru cevap şeklinde olan Online Ev Söyleşilerine TÜGVA takipçilerinin ilgisi yüksekti.

Göktekin "Perşembe akşamı yine yayın olacak"

TÜGVA Online Ev Söyleşilerimizin ikinci konuğu Hiç Mühendisliği kitabı yazarı Burak Yilmaz olacaktır. Perşembe akşamı 21:00'de tüm takipçilerimizi instagam.com/TugvaBulancak adlı instagram sayfamıza bekliyoruz.

Yayınları izleyemeyen ve kaçıranlar için TÜGVA Bulancak Youtube kanalımız (https://www.youtube.com/tugvabulancak) veya Facebook'tan paylaşılmaktadır.


Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.