Bugün: 22.01.2019

TÜGVA Bulancak; Ortaokul ve Lise Müdürleri İle Buluştu

TÜGVA Bulancak; Ortaokul ve Lise Müdürleri İle Buluştu
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü Pazartesi akşamı Okul Müdürleri ile iftarda buluştu.05.06.2018 23:49
TÜGVA Bulancak Temsilciliği, Ramazan ayı programları kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri ve Ortaokul ve Lise Okul Müdürleri ile Vakıf Merkezi’nde bir araya geldi. İftar sonrası kısa bir selamlama konuşması yapan TÜGVA Bulancak Temsilcisi Ubeydullah Göktekin; “TÜGVA, en kısa anlatması dertlenmek diyebiliriz. Türkiye genelinde dertler gençlerin kurduğu ve ülkemizin birçok yerinde olan TÜGVA bugün Bulancak’ta 10 aydır faaliyet göstermektedir. 400’den fazla üye kardeşimizle 2000’den fazla genç kardeşimize etkinlik yapmış, yaşayan ve yaşatan bir vakıftır” ifadelerini kullandı.

Yeni eğitim öğretim yılında yapacakları çalışmaları değerlendiren Göktekin; “Yeni dönemde sizlerin desteği ile girmediğimiz okul, gönül bağı kurmadığımız hiçbir öğrenci kardeşimiz kalmayacak” dedi.

Bizleri böyle güzel, nezih bir ortamda buluşturan TÜGVA’ya teşekkür ederek konuşmalarına başlayan Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut; “Ortak paydamız Gençlik olan TÜGVA ile birlikte ve istişare halinde projeler üretmek bizim içinde keyiflidir. İnanan, okuyan, sorgulayan bir gençlik yetiştirme konusunda TÜGVA önemli bir görev almalıdır ve bu konuda çalışmalarını artırmalıdır. Yeni dönemde yapılacak projeleri destekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Etiketler: TÜGVA Bulancak; Ortaokul ve Lise Müdürleri İle Buluştu

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.