Bugün: 28.01.2021

TÜRDEF, Yakupoğlu’na Teşekkür Etti

TÜRDEF, Yakupoğlu’na Teşekkür Etti
Türkiye Dernekler Fedarasyonu (TÜRDEF) Genel Başkanı Mevlüt Kandemir, Hüseyin Yakupoğlu’na teşekkür belgesi verdi.16.12.2020 19:47
Giresun’un Alucra İlçesi’nin Babapınar Köyü’nden olan Hüseyin Yakupoğlu, TÜRDEF Genel Başkanı Mevlüt Kandemir tarafından Ankara İl Başkanlığına atanmıştı. Atanma sürecinden günümüze kadar gösterdiği özveri ve performans nedeni ile Genel Başkan Kandemir, Yakupoğlu’nu ‘Teşekkür Belgesi’ ile onurlandırdı.

TÜRDEf Ankara İl başkanı Yakupoğlu; “Merkezi İstanbul olan Türkiye Dernekler Federasyonu’nun Avrupa ve Asya temsilcilikleri ile kapsamlı bir oluşum içerisinde Genel Başkanımız Mevlüt Kandemir direktifiyle ile atandıktan sonra 15 Temmuz 2020 tarihinde düzenlediğim ‘15 Temmuz Şehitlerimizi Anma Töreni’ sonrasında Ankara İl ve İlçe toplantılarının startını vermiştim. Gösterdiğim performans sonucunda Genel Başkanımız Mehmet Kandemir bey tarafından Teşekkür Belgesi ile onurlandırılmak beni mutlu etti” dedi.

Ankara Alucralılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Dernekler Federasyonu Ankara İl Başkanı Hüseyin Yakupoğlu’na bizler de başarılarının devamını diliyoruz.

Haber: Yavuz Kayacık

Etiketler: TÜRDEF - Yakupoğlu’na Teşekkür Etti

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.