Bugün: 23.05.2019

‘Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde Kovalı Çözüm!’ Haberimiz Ses Getirdi

‘Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde Kovalı Çözüm!’ Haberimiz Ses Getirdi
27 Mayıs 2018 Pazar günü Giresun Kerasus Haber’de yayınlanan ‘Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde Kovalı Çözüm!’ başlıklı haberimize Giresun Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü’nden yanıt geldi.29.05.2018 22:13
Yayınlanan basın bülteninde Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde yaşanan sorun hakkında şu bilgiler paylaşıldı:

“Sağlık Bakanlığı-Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında basında çıkan haberlerle ilgili kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için hazırlanan bilgi notu şöyledir;

Hastane ile ilgili olarak 28 Mayıs 2018 tarihinde basında çıkan ‘Kadın Doğum Çocuk Hastanesinde Kovalı Çözüm’ başlıklı haberde bahsedilen durum, hastanenin 3. ve 4. katlardaki fancoil (ısıtma-soğutma) boru sistemindeki kaçaklardan kaynaklanmakta olup, kaçakların oluştuğu durumda hızla hastanenin teknik ekiplerince gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Yaşanan problemler; binanın kesin kabulü yapılmadığı için tespit edilen eksikliklerin giderilememesi nedeniyle yüklenici firmaya bildirilmiştir. Kesin kabulün yapılması ile birlikte idaremizce çözüm sağlanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.”

27 MAYIS 2018 PAZARTESİ TARİHİNDE YAYINLANAN HABERİMİZİN DETAYLARI…

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde Kovalı Çözüm!

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde yaklaşık 4 ay önceki görüntüden bugüne değişen bir şey yok! 4 ay önce tavandan su damlamalarına kova ile çözüm bulunmaya çalışılan Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde bugün de benzer görüntüler hastaneye gelenleri rahatsız ediyor.

23 Aralık 2016 tarihinde açılan ve henüz 2 yaşını bile doldurmayan Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ndeki bu görüntü, çok eski yıllarda açılmış hastanelerdeki görüntüleri anımsatıyor.

Geçen 4 aylık süre içinde sorunun çözülmemesine tepki gösteren vatandaşlar; tavandan damlayan suların ve kovalı çözümün çok güzel bir yapı olan Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne yakışmadığını belirtirken, bu sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını yetkililerden beklediklerini ifade ettiler.

http://www.kerasushaber.net/haber/saglik/kadin-dogum-ve-cocuk-hastanesi%E2%80%99nde-kovali-cozum!/12545.html

Etiketler: ‘Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde Kovalı Çözüm!’ Haberimiz Ses Getirdi

Diğer Sağlık haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.