Bugün: 19.04.2019

TÜGVA Bulancak'tan hanımlara kanser semineri

TÜGVA Bulancak'tan hanımlara kanser semineri
“Kanserden korkma, geç kalmaktan kork” konulu söyleşide bir araya gelen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Kadın ve Aile Koordinatörlüğü ve Hemşire Şüheda Yüksel, kanser çeşidi başlamadan vücudumuzu iyi tanımamız gerektiğini anlattı.03.11.2018 17:11

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Kadın ve Aile Koordinatörlüğü tarafından Çarşamba akşamı bayanlara yönelik “Kanserden korkma, Geç Kalmaktan kork” konulu söyleşi gerçekleştirdi.
Bulancak’ta gençliğe ve hanımlara yönelik faaliyetlere gerçekleştiren TÜGVA Bulancak İlçe Temsilciliği farklı alanlarda farkındalık seminerleri yapmaya devam ediyor. Bir çok hastanede hemşerilik görevi yapan Hemşire Şüheda Yüksel hanımefendinin “Kanserden korkma, geç kalmaktan kork” konulu yaptığı seminere çok sayıda hanımefendi katıldı. Yüksel “Çağımızda adeta bir grip konumuna gelen kanser hastalıkları artık hayatın gerçeği. Ancak bir çok kanser çeşidi başlamadan, ya da daha çok başında iken tespit ediliyor ve tedavisi olabiliyor. Bu nedenden dolayı kendimizle barışık olmamız, vücudumuzu iyi tanımamız gerekiyor.” dedi.


Diğer Sağlık haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.