Bugün: 14.12.2018

Aleyna Tilki’den, Giresunlu Gençlere Muhteşem Konser

Aleyna Tilki’den, Giresunlu Gençlere Muhteşem Konser
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile 40.Uluslararası Giresun Aksu Festivali programı nedeniyle gençlerin isteği üzerine Giresun’a gelen Aleyna Tilki bir buçuk saat süren konserinde coşkulu dakikalar yaşattı.20.05.2017 00:15
Havai fişek gösterilerinden sonra Atatürk Meydanı’nda kendisini bekleyen binlerce hayranı karşısına çıkan Tilki yoğun ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade etti. Yağmur altında devam eden konserde gençler Aleyna Tilki’nin şarkılarına eşlik etti.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, gençlerin yoğun olarak istediği sanatçıları her yıl Aksu Festivali’nde Giresun’a getirdiklerini belirterek; “Bu gün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı. Hepinizin bayramı kutlu olsun. Atatürk’ü sadece anmayacağız aynı zamanda anlayacağız. Söz mü, söz mü?” dedi. Gençlerden gelen “söz” karşılığı üzerine ise; “Ben de sizin isteklerinizi yerine getirmeye devam edeceğim. İstediniz Aleyna Hanımı getirdik. Biz gençlere güveniyoruz” şeklinde konuşmasını tamamladı. Başkan Kerim Aksu Aleyna Tilki’ye fındık başımın tacı heykeli hediye etti. Konuk sanatçıya minik hayranları Paşan Bozbağ tarafından Giresun Fındığı, Duygu Hıdımoğlu tarafından da çiçek verildi.


Etiketler: Aleyna Tilki’den - Giresunlu Gençlere Muhteşem Konser

Diğer Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.