Bugün: 12.08.2020

Bağlama Kursuna Yoğun İlgi

Bağlama Kursuna Yoğun İlgi
Alucra Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü yeni kurslarla halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.28.02.2019 17:15
Alucra Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen bağlama eğiticisi Kenan Canpolat ile açılan bağlama bozuk düzen kursuna talep oldukça yoğun oldu.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zeynep Keskin yaptığı açıklamada; “Yeteneklerin keşfedilmesine ve ortaya çıkarılmasına olanak sağlayan bu kurslarımız ile kursiyerler hem yeteneklerini keşfetmekte hem de verimli zaman geçirmektedirler. Alucra Şehit Er Zülkif Tekir İlkokulu 4. Sınıf öğretmeni Esra Delice ve velilerin talebi ile Mehmet Akif Ersoy YBO’da cumartesi günleri ders gören öğrencilerimiz 23 Nisan gösterileri için bir sunum yapmayı planlamaktadırlar.” dedi.

Tüm Halk Eğitimi Merkezleri’nde ve Alucra İsmail Hakkı Tekışık Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde talep doğrultusunda ve kurs eğiticisinin bulunması ile 3.418 farklı kurs açılabilmektedir.

2019 yılında bu kurslarımıza bir yenisi daha eklenmiş ve farklı dillere ilgi duyanlar için Rusça A1 Seviyesi Kursu açılması planlanmıştır.

Ayrıca Zeybek, Davul Zurna Eğitimi, Muhasebe, Yağlı Boya, Okçuluk, Hasta ve Yaşlı Bakımı, İlk Yardım, Bilgisayar gibi kurslar da talep doğrultusunda açılacaktır.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zeynep Keskin; “Tüm halkımızı boş zamanlarını değerlendirmek ve kişisel gelişimlerini desteklemek için halk eğitimi merkezlerine bekleriz” dedi.

İletişim No: 0454 751 30 37

Haber: Kadir BEKİROĞLU / www.alucrahaber.com

Etiketler: Bağlama Kursuna Yoğun İlgi

Diğer Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.