Bugün: 04.12.2020

Bulancak Belediyesi’nden, “2. Abdulhamid Usta” Tiyatrosu

Bulancak Belediyesi’nden, “2. Abdulhamid Usta” Tiyatrosu
Sultan 2. Abdülhamid’in vefatının 102. Yılı dolayısıyla Bulancak Belediyesi ünlü tiyatro oyuncusu Ahmet Yenilmez’i Sultan Abdülhamid’in hayatını konu alan “Usta” adlı oyunla ‘Bulancaklılarla’ buluşturacak.18.02.2020 14:00
Bulancak Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak Temsilciliği tarafından kültür ve eğitim faaliyetleri kapsamında; TİYATRO | Yenilmez Sanat Merkezi'nin hazırladığı ve Usta oyuncu Ahmet Yenilmez'in oynadığı "2. Abdulhamid Usta" konulu tiyatro oyunu, 19 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 19.30’da Bulancaklı tiyatro severlerle buluşturuluyor.

Acısu Mahallesi Kesmetaş mevkiinde bulunan Yeni İmam Hatip Ortaokulu Salonunda sahnelenecek oyun ücretsiz olup, tüm tiyatro severlerin katılımı bekleniyor.

2. Abdülhamid hanın hayatının işlendiği oyuna tüm Bulancaklıları davet eden Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Tarihimizi öğrenmenin, ecdadı tanımanın en güzel yollarından biride tiyatro ve temsildir. Usta oyuncu ve televizyonların tanınmış yüzü Ahmet Yenilmez’in yazıp, yönettiği ve oynadığı bu oyun kaçırılmayacak bir fırsattır” dedi.


Diğer Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.