Bugün: 20.02.2019

GRÜ Bahar Şenliği’nden, Resul Dindar Geçti

GRÜ Bahar Şenliği’nden, Resul Dindar Geçti
Giresun Üniversitesi (GRÜ) Öğrenci Konseyi Başkanlığı Bahar Şenlikleri kapsamında düzenlediği ve Resul Dindar’ın konseriyle yoğun bir katılıma Giresun Üniversitesi şahit oldu.10.05.2017 23:11
Şenlikte konuşan Giresun Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ahmet ARSLANTÜRK; ”Öğrenci Konseyi olarak öğrenci arkadaşlarımızın istek ve arzuları doğrultusunda bundan önce nasıl çalıştıysak bundan sonrada öyle çalışacağız. Hiçbir öğrenci ayrımı yapmadan tüm öğrencileri hitap eden bir anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dediKonsey Başkanının konuşmasından sonra Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet COŞKUN da; “Giresun Üniversitesi öğrencileri her şeyin en güzelini hak ediyor. Öğrencilerin, bütün bir yılın stresini üzerlerinden attıkları bu şenlikleri önemsediklerini ve her yıl, bir öncekinden daha kapsamlı etkinlikler düzenlemeyi planladıklarını söyledi ve konuşmasını son verirken Giresun Üniversitesi Öğrenci Konseyi’ne çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.” şeklinde konuştu.

Konserin başlamasıyla birlikte alanı dolduran binlerce öğrenci, sanatçı Resul Dindar’ın seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla eğlendi.


Etiketler: GRÜ Bahar Şenliği’nden - Resul Dindar Geçti

Diğer Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.