Bugün: 24.03.2019

Hayalimdeki Köy’ Filmi İçin Üs Bulundu, Çekim Yerleri Aranıyor

Hayalimdeki Köy’ Filmi İçin Üs Bulundu, Çekim Yerleri Aranıyor
Yaptığı birçok film bir yana, gişe rekorları kıran ‘Ağır Kelepçe’ adlı sinema filmiyle yakından tanınan yapımcı-yönetmen ve senarist Cüneyt Faruk Arkın, yeni bir film için kolları sıvadı.25.05.2018 18:47
Ünlü yönetmen Faruk Arkın’ın yazıp yönetecek olduğu ‘Hayalimdeki Köy’ adlı komedi türü sinema filmi Giresun’da çekilecek. 20’ye yakın tanıdık ismin rol alacak olduğu film için görüşmeler devam ediyor. Film için Giresun ve ilçelerinde lojistik destek arayışları içersine girdiklerini belirten filmin organizatörü menajer Cengiz Karaltı gazetemize konuştu. Karaltı, film için Giresun’un Bulancak ilçesini üs seçtiklerini, ilimizin 15 ilçesinden bir çoğunu filmin karesine dahil etmeyi amaçladıklarını söyledi.

Karaltı; “Giresun'un otantik köylerinin ve gizemli olağanüstü güzellikteki yaylalarının öne çıkarılacağı ve tarihi, kültürel mekânların tanıtılacağı yılın mizahi anlamda filmi olmaya aday 'Hayalimde Köy’ü herkes sevecek. Herkes kendini orada bulacak, geçmişinin anılarını yasayacak. Kısacası hem gülecek, hem düşündürecek, hem de hayal de olsa köyünün bir parçasını bu filmde yaşayacak. Giresun ve bölge turizmine de vurgu yapmış olacağız.

Başrollerini Levent Taşçı, Hacı Ali Konuk, Gizem Özkan, Faruk Enterli, Nuri Alço, Haluk Levent, Ceren Kamer, Eşref Kolçak, Ali Uyandıran, Ateş Fatih Uçan, Emine Şule, İzzet Çivril, Tolga Öz, Mehmet Kaçıra gibi usta oyuncuların paylaştığı, ‘Hayalimdeki Köy’ adlı komedi filmi için bölgede yer belirleme devam ediyor. Şu ana kadar olumsuz giden bir durum yok.” diye konuştu.

Haber: Sedat Karakaya
Etiketler: Hayalimdeki Köy’ Filmi İçin Üs Bulundu - Çekim Yerleri Aranıyor

Diğer Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.