Bugün: 23.05.2019

Köyden, Fakülte Sergi Salonuna…

Köyden, Fakülte Sergi Salonuna…
Tirebolu Karakaya Ortaokulu öğrencileri büyük bir başarıya imza atarak Tirebolu İletişim Fakültesi’nde resim sergisi açtılar.31.05.2018 18:47
Tirebolu Karakaya Ortaokulu öğrencileri, Görsel Sanatlar Öğretmeni Nurgül Karakış rehberliğinde 2017-2018 eğitim-öğretim yılı boyunca yaptıkları birbirinden güzel ve başarılı çalışmalarını Tirebolu İletişim Fakültesi Sergi Salonu’nda ziyaretçilerin beğenisine sundular.

Açılan sergiyi Tirebolu Belediye Başkanı Sayın Abdullah Karapıçak, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Nazım Elmas, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim Yılmaz, değerli protokol üyeleri ve Giresun Türk Eğitimsen Şube Başkanı Tacettin Engin ziyaret ettiler. Öğrencilerin resimlerini tek tek inceleyen değerli protokol mensupları büyük beğeni ve takdirlerini eser sahibi öğrencilere ilettiler.

Açtıkları bu güzel sergiyi değerlendiren başarılı Görsel Sanatlar Öğretmeni Nurgül Karakış, “Eğitim-öğretim yılı boyunca özverili bir şekilde çalışarak öğrencilerimizin içinde var olan sanat ışığını ortaya çıkardık. Öğrencilerimiz bu süreç içerisinde hem eğlendiler hem de bir şeyler başarmanın mutluluğunu yaşadılar. Bundan sonra öğrencilerimizin hayata daha özgüvenle bakacaklarını düşünüyorum. Bu süreçte bizlere destek olan Karakaya Ortaokulu idarecilerine, öğretmenlerine, yardımcı personellerine ve velilerimize teşekkür ediyoruz.” şeklinde duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Etiketler: Köyden - Fakülte Sergi Salonuna…

Diğer Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.