Bugün: 22.02.2020

Kuzey Yıldızı Dizisinin, Bulancak İlgisi

Kuzey Yıldızı Dizisinin, Bulancak İlgisi
Çekimleri Ordu ve Bulancak’ta yapılan, Show TV’nin sevilen ve izlenme rekorları kıran dizisi ‘Kuzey Yıldızı’ Pazar akşamı Bulancak İskelesi’nde çekilen sahneleriyle ilgi odağı oldu.05.11.2019 14:56
Yayına girdiği andan itibaren ilgiyle izlenen, yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı, başrollerini Aslıhan Güner (Yıldız) ve İsmail Demirci’nin (Kuzey) oynadığı Kuzey Yıldızı dizisi Pazar akşamı çekimlerini Bulancak İskelesi’nde yaptı.

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ın yakın ilgisi ve ricası üzerine dizide Bulancak sahnelerine ağırlık veren yönetmen Ersoy Güler, gördükleri ilgi ve destek sebebiyle Bulancak’a dizide daha fazla yer vermeye devam edeceklerini ifade ederek, Belediye Başkanı Recep Yakar’a da ilgisi için teşekkür etti.

Gece geç saatlere kadar devam eden çekimleri yakından izleyen Belediye Başkanı Yakar’da, yönetmen Ersoy Güler ve dizi ekibine teşekkür ederek, “İlçemiz ve bölgemiz tanıtımı için çok önemli bir proje olan Kuzey Yıldızı dizisine her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Bizde diziyi çok sevdik” dedi.

Haber: Giresun Haber Ajansı

Etiketler: Kuzey Yıldızı Dizisinin - Bulancak İlgisi

Diğer Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.