Bugün: 22.01.2019

Usta Tiyatro Sanatçısı Ahmet Yenilmez, Bulancak’a Gelecek

Usta Tiyatro Sanatçısı Ahmet Yenilmez, Bulancak’a Gelecek
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği ve Bulancak Belediyesi iş birliği ile ünlü tiyatro sanatçısı ve yapımcı olan Usta Oyuncu Ahmet Yenilmez Cuma akşamı Bulancak’ta program yapacak.09.05.2018 12:32
TÜGVA Bulancak Lise Koordinatörlüğü tarafından Bulancak’ta Lise öğrencilerine yönelik düzenlenen ‘Bana Kudüs’ü Anlat’ temalı Kompozisyon Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere yönelik 11 Mayıs Cuma akşamı saat 20:00’da Bulancak İmam Hatip Ortaokulu Yeni binası Konferans Salonu’nda yapılacak ödül törenine katılacak olan Tiyatro Sanatçısı Ahmet Yenilmez ‘Dün, Bugünü Hazırladı. Bugün, Yarını Hazırlayacak’ konulu söyleşi gerçekleştirecek.

CUMA AKŞAMI SAAT 20:00’DA GELECEK

Yapılacak programla ilgili açıklama yapan TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin; “Ülkemiz ve bölgemiz adına çok önemli bir şahsiyeti Bulancak’a getirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birçok sinema, dizi ve tiyatrodan tanıdığımız Ahmet Yenilmez, Cuma akşamı saat 20:00’da Bulancak halkı ile buluşacak. Bu noktada sosyal medya ve yazılı medyadan tanıtım çalışmalarımız devam ediyor. Bu duygu ve düşünce ile bir kez daha buradan tüm halkımızı yapacağımız programa davet etmek istiyorum.  Cuma akşamı kimseye randevu vermeyin” dedi.

Etiketler: Usta Tiyatro Sanatçısı Ahmet Yenilmez - Bulancak’a Gelecek

Diğer Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.