Bugün: 10.07.2020

“Ak Parti’de Yeni Eski Diye Bir Kavram Yoktur”

“Ak Parti’de Yeni Eski Diye Bir Kavram Yoktur”
AK Parti Giresun İl Başkanlığı, eski ilçe başkanlarını onura ederek, ahde vefa örneği sergiledi. 17.02.2020 11:25
Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne ilçe başkanlığı görevinde bulunan kişilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hitabı takdim edildi.
.
Yetimoğlu Restoranda düzenlenen buluşmaya Milletvekili Kadir Aydın, Sabri Öztürk ve Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’da katıldı.

Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, AK Parti’nin teşkilatların omuzlarında yükseldiğini belirterek, “2001 yılından bugüne kadar 18 yıl geriye gittiğimizde, demokrasinin ve milli iradenin güçlendirilmesi yanında istiklal ve istikbal davamızın ayrılmaz bir parçası olan kalkınma, büyüme, yatırım, refah mücadelesini de asla ihmal etmedik. Türkiye’nin 81 vilayetinin her karışına, 82 milyon vatandaşının her birinin hayatına dokunan eserlerimizle, hizmetlerimizle milletimizin gönlünü fethettik. Hep birlikte, milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı olmuş bir davaya hizmet ediyoruz. Bu dava sizin gibi yüreğinde büyük Türkiye idealini taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor ve inşallah yükselmeye de devam edecek üstlendiği vazifelerin öneminin bilincinde olan sizler gibi dostlarımız ile omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için rabbime şükrediyorum” dedi.

AK Parti’nin bugünlere sürekli kendisini yenileyerek ve geliştirerek geldiğine dikkat çeken Tatlı şöyle konuştu;

“Herkes rehavete kapılsa bile bizim buna hakkımız yoktur. Herkes yorulsa, yorgun düşse dahi bizim böyle bir lüksümüz olamaz. Herkes kızsa, darılsa, üzülse bile, biz bu şekilde asla davranamayız. Zira biz, aşk ile çalışan yorulmaz, diyerek bu yolda yürüdük. AK Parti gücünü birlik ve beraberliğinden almaktadır. Genciyle, yaşlısıyla, erkeğiyle, kadınıyla herkesin elini taşın altına koyduğu bir teşkilat mensuplarıyız. Siyaseti ikbal kapısı değil mensubu olmaktan gurur duyduğumuz milletimize hizmet vesilesi olarak görüyoruz. Ülkemize, milletimize ve tüm dünyadaki kardeşlerimize hizmet etme sorumluluğumuz var. Zira unutmayın, milyonlar Türkiye’den bunu bekliyor. Milyonlar sizden, bizden bunu bekliyor.

Mazlumlar, mağdurlar sizden, bizden bunu bekliyor. AK Partimiz, kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar yaptığı çalışmalarla, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada dikkatle takip edilen bir parti olmuştur. Milletimizle kurduğu köklü gönül bağına uygun şekilde geliştirdiği siyaset diline ve hizmet siyaseti anlayışına kadar, çok partili hayatımızın en köklü değişimlerinde hep AK Parti’nin imzası vardır. AK Partide yeni eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var.  Kurulduğu günden beri teşkilatımız bünyesinde görev yapmış, partimize, şehrimize, hizmet etmiş tüm kardeşlerime bu vesile ile teşekkür ediyorum. Bu davaya gönül vermiş olup da vefat eden kardeşlerimizi de rahmetle yad ediyorum.”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.