Bugün: 20.02.2019

“Fındık Fiyatlarının Düşmesine Asla Müsaade Etmeyeceğiz”

“Fındık Fiyatlarının Düşmesine Asla Müsaade Etmeyeceğiz”
AK Parti Giresun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Cemal Öztürk, AK Parti’nin her zaman fındığa sahip çıktığını belirterek bundan sonraki süreçte de fındık üreticinin hakkının korunacağını belirtti.10.06.2018 17:51
Milletvekili Öztürk, 24 Haziran seçimi öncesi çalışmalarına Görele ve Doğankent İlçeleri’nde devam etti. Ziyaretler kapsamında fındık üreticileriyle de sohbet etme fırsatı bulan Öztürk, vatandaşların fındıkla ilgili sorularını da cevaplandırdı.

Fındık üreticisini desteklemeye devam edeceklerini söyleyen Öztürk; “AK Parti fındığa her zaman önem vermiş ve fındık üreticisini sürekli desteklemiştir. Fındığa sadece fiyat yoluyla değil alan bazlı destekle, doğrudan gelir desteğiyle AK Parti Hükümetleri daima destek olmuştur. Fındık fiyatlarının düşmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Gerektiğinde Toprak Mahsulleri Ofisi müdahale alımı yapmaya devam edecektir. Gelecek yıllarda da fındık fiyatlarında bir düşme söz konusu olursa kesinlikle Toprak Mahsulleri Ofisi müdahale alımı yapacaktır. Fındık fiyatları önümüzdeki süreçte tahminimce yükselecektir. Fındık üreticisi AK Parti dönemlerinde her zaman desteklenmiştir ve desteklenmeye de devam edecektir.’’ diye konuştu.

Etiketler: “Fındık Fiyatlarının Düşmesine Asla Müsaade Etmeyeceğiz”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.