Bugün: 25.05.2019

“Fındıktan Bahsetmeyen AKP, Giresun’dan Oy Alamaz”

“Fındıktan Bahsetmeyen AKP, Giresun’dan Oy Alamaz”
CHP Adayları Görele ve Tirabolu’da çalışmalarını sürdürdü.03.06.2018 11:24
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adayları Görele ve Tirebolu’da vatandaşlarla buluşup 24 Haziran seçimleri için oy istediler. Adaylar, iktidarın Türkiye genelinde eridiğini, Giresun’da erimenin en yoğun olduğu İller'in başında geldiğini ifade ettiler.

İl Başkanı Fikri Bilge, Görele İlçe Başkanı Önder Cıkıt, Tirebolu İlçe Başkanı Vehbi Güven, Milletvekili Adayları Necati Tığlı, Reşat Gürsoy, Suat Öndaş, Gençlik Kolları, Kadın Kolları Üyeleri ve partililerin katıldığı ziyaretlerde halkın yoğun ilgisi memnuniyet yarattı.

Milletvekili adayları Başbakan Binali Yıldırım’ın Giresun mitinginin çok önemli bir gösterge olduğuna dikkat çekerek; “AKP hızla eriyor. 24 Haziran’a kadar bu kalabalıkları dahi bulamayacaklar. Halk AKP’yi kafasında bitirmiş. AKP artık miting alanlarını dolduramıyor. Halkımız baskılara boyun eğmiyor. Başbakan Giresun’a geldi, fındıktan bahsedemedi. İşsizlikten konuşamadı. Ekonomik krizden etkilenen esnafa umut olamadı. O zaman 24 Haziran’da bu iktidara Giresun’dan destek çıkmayacaktır. CHP halkın iktidarını kurup, milletin tüm dertlerine çözüm üretecektir” şeklinde konuştular.

CHP İl Başkanı Fikri Bilge, çalışmaların İlçeler'de, Merkez İlçe'de, Mahalle ve Köyler'de devam ettiğini ifade etti.

Etiketler: “Fındıktan Bahsetmeyen AKP - Giresun’dan Oy Alamaz”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.