Bugün: 19.07.2019

“Giresunlular Bakanlık Bekliyor”

“Giresunlular Bakanlık Bekliyor”
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür; “İlimizin gururu Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli’nin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde yeni kabinede yer alması hem ilimiz hem de ülkemiz için çok önemlidir.” dedi.06.07.2018 21:19
CANİKLİ, A TAKIMINDA OLMALI

24 Haziran Seçimleri’nden zaferle çıkan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturacağı yeni kabinede kimlerin yer alacağı sorusu bugünlerde kamuoyunu en fazla meşgul eden konuların başında geliyor. Tüm Türkiye büyük bir merak içerisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklayacağı listeyi beklerken, Giresun’da da heyecanlı bekleyiş sürüyor. Giresunlular, AK Parti kurulduğu günden bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın en yakın mesai arkadaşlarından biri olan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’nin yeni dönemde de kabinede yer almasını istiyorlar.

İLİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Seçim sonuçlarının netleşmesiyle birlikte Giresun halkının duygularına tercüman olarak Bakan Canikli’yi yeni dönemde de kabinede görmek istediklerini açıklayan isimler arasına Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’de katıldı. Başkan Emür, yaptığı açıklamada; “Giresunlular 24 Haziran seçimlerinde üzerlerine düşen sorumluluğu her zamanki gibi fazlasıyla yapmış ve AK Parti’ye Türkiye ortalamasının üzerinde destek vermiştir. Halkımız bu desteğin karşılığı olarak ilimizin gururu Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli’yi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde de Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın a takımında görmek istemektedir. Milli Savunma Bakanımız Sayın Nurettin Canikli’nin bilgi, birikim ve tecrübesiyle yeni dönemde kabinede yer alması hem ilimiz hem de ülkemiz açısından çok önemlidir” ifadelerini kullandı.

Etiketler: “Giresunlular Bakanlık Bekliyor”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.