Bugün: 20.02.2019

“Ortak Akıl, Yönetim Anlayışımız Olacak”

“Ortak Akıl, Yönetim Anlayışımız Olacak”
AK Parti Milletvekili Adayı Sabri Öztürk, seçim çalışmalarını ilçe ve köylerde tamamlayarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.22.06.2018 23:55
2011-2013 yılları arasında AK Parti Giresun İl Başkanlığı, partisinin Belediye Meclis üyeliği yapan, 26. Dönem’de Milletvekili seçilen ve 27. Dönem’de ise tekrar aday olan Öztürk, seçim çalışmalarında ilgi ve alakadan dolayı tüm vatandaşlara teşekkür etti.

AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Sabri Öztürk, “Türkiye, 28 Şubat’ta inanç zulmünü sona erdiren, 15 Temmuz’da milli iradenin lideri olarak vesayetçi hainleri zillete mahkûm eden AK önderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde terör sorununu da temelinden çözecek, birlik ve beraberliğimize göz diken rabia düşmanları ebediyen tarihten silinecektir. Ülkemizin bekası söz konusu olduğunda geri kalan her şey teferruat olmuş ve her siyasi görüşe mensup vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımızın işaretiyle birlik ve beraberlik çatısı altında buluşmuştur. Yine inanıyoruz ki ülkemiz için bir dönüm noktası olan bu seçimlerde de ülkemizin istikbali için birlik ve beraberlik kazanacaktır” ifadelerine yer verdi.

ÖZTÜRK: “BEN YAPTIM OLDU DÖNEMİ KAPANIYOR”

24 Haziran seçimleriyle, ‘Ben yaptım oldu’ anlayışının geride kalacağını ortak akıl yönetiminin hakim olacağını da ifade eden Öztürk; “24 Haziran seçimleriyle ülkemizde yeni bir dönem başlayacaktır. Milletvekilleri halkın istek ve beklentilerine göre çalışmalar yapacaktır. Her milletvekili kendi seçim bölgelerinde daha çok zaman geçirecek ve halkın isteklerine göre hizmet üreteceklerdir. Haftanın 3 günü Ankara’da bulunan Milletvekili en az 3 gün de kendi seçim bölgesinde bulunacaktır. Milletvekilleri seçim bölgelerinde halk ile daha çok iç içe bulunacak daha çok ulaşılabilir olacaktır. Her vatandaşımız Milletvekili’ne verdiği oyun hesabını sorabilecek, Milletvekili de hesabını verecektir. Bu dönem her açıdan daha farklı olacaktır. Milletvekilleri olarak bizlerde bölgemizin menfaatleri doğrultusunda seçim yarışını bırakıp hizmet yarışına gireceğiz. Hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun, Belediye Başkanlarımızla, Milletvekillerimizle, Siyasi Parti İl, İlçe Başkanlarımızla, Muhtarlarımızla Sivil Toplum Kuruluşlarımızla istişareler yapıp hizmet yapımına öyle karar vereceğiz. İlimizin, İlçelerimizin menfaatleri, ihtiyaçları neyse kanaat önderlerimize, halkımıza mutlaka danışılacaktır. Artık ben yaptım oldu dönemi geride kalacaktır. Hizmet halkımız için yapılıyorsa mutlaka halkımızın da fikirleri, görüşleri göz ardı edilmeyecektir.” dedi.

Etiketler: “Ortak Akıl - Yönetim Anlayışımız Olacak”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.