Bugün: 25.05.2019

AK Parti’li Demirkan’dan, Merkez Esnaflarına Ziyaret

AK Parti’li Demirkan’dan, Merkez Esnaflarına Ziyaret
AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Serdar Demirkan seçim çalışmaları kapsamında Giresun Merkez’de işletme sahiplerini ziyaret etti.14.06.2018 01:41
Esnafların dilek ve temennilerini dinleyen Milletvekili Adayı Demirkan ziyaretleri esnasında şunları söyledi: “AK Parti 16 yıldır Türkiye ekonomisinde büyük pay sahibi olan esnafın yükünü hafifletmek için imkânlarını seferber etti. Esnaflarımızı ekonomimizin omurgası olarak görüyoruz.Bu omurga ne kadar güçlü olursa ülkemizde o kadar güçlü olur anlayışı ile ekonomimizinbelkemiği esnafımızın yükünü hafifletmek için gayret gösterdik.Esnafımıza can suyu vermeyi farklı desteklerle sürdürdük. Devletimizin sağladığı KOSGEB destekleri ile KOBİ’lerimizin önünü açtık.

Bu teşvikler işletmeleri destekleme ve geliştirmede önemli bir etken haline geldi. Giresun’da 1990-2002 yılları arasında 49 işletmeye 80 bin TL tutarında destek verilmiş iken 2003-2018 yılları arasında 1.311 adet işletmeye yaklaşık 13,5 milyon TL destek verilmiş ve 3.461 işletmeye yaklaşık 130,4 milyon TL’lik kredi hacmi sağlanmıştır. 16 yıldır gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize yenilerini eklemeye talibiz. 24 Haziran’da Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye olarak Milletimizin, esnafımızın yüzünü güldürmek için yeni müjdeler vermeyi istiyoruz. Eğer esnafımız güçlü olursa Türkiye güçlü olur, Karadeniz güçlü olur, Giresun’umuz güçlü olur.”

Etiketler: AK Parti’li Demirkan’dan - Merkez Esnaflarına Ziyaret

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.