Bugün: 25.05.2019

AK Parti Adayı Aydın’dan, Espiye’ye Ziyaret

AK Parti Adayı Aydın’dan, Espiye’ye Ziyaret
AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Av. Kadir Aydın, Espiye İlçe Merkezi’nde vatandaşlar ve işyeri sahipleri ile sohbet etti, görüş ve taleplerini dinledi.13.06.2018 23:31
AK Parti Adayı Aydın, vatandaşlarla tek tek görüşerek 24 Haziran seçimleri için desteklerini istedi. Türkiye’nin artık Hasat Vakti’nin geldiğini belirten Aydın; “24 Haziran ülkemiz, milletimiz ve mazlum coğrafyalar için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Ülkemizde, Giresun’umuzda projelerimizi gerçekleştirebilmemiz ve gelişimi devam ettirebilmemiz için istikrarlı, güçlü bir sistem şarttır. İnşallah yeni sistemiyle Güçlü hükümet, güçlü meclis, güçlü Türkiye sloganımız gerçek olacaktır. AK Parti’nin 16 yıllık iktidarında bilgi ve tecrübe yeni dönemde artık Hasat Vaktidir. Yaptığımız projelerin hasatlarını toplayacağız inşallah.

Türkiye 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine daha emin yollarla ilerleyecek, ‘Biz millete efendi değil hizmetkâr olacağız’ şiarıyla çıkan Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı milletimiz inşallah ilk turda seçmek suretiyle Türkiye’nin kutlu yürüyüşünü kesintisiz bir şekilde devam ettirecektir. Buna inancımız sonsuz. Yine İnşallah parlamentoda da AK Partimiz çoğunluğu alan parti olacaktır. Bu nedenle toplumun her kesimine hitap eden projeleriyle Türkiye'yi ve Giresun’u ileriye taşıyacak olan yegâne parti AK Parti'dir. Bizler bu vazifeye talibiz. Destek ve dualarınızı bekliyoruz” diyerek sözlerine son verdi.

Etiketler: AK Parti Adayı Aydın’dan - Espiye’ye Ziyaret

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.