Bugün: 19.04.2019

AK Parti Bulancak Gençlik Kolları: “Bu Gençlik Daima Seninle”

AK Parti Bulancak Gençlik Kolları: “Bu Gençlik Daima Seninle”
Bulancak AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Kılıç, 24 Haziran seçimleriyle ilgili değerlendirmesinde,...26.06.2018 22:19
...“Seçim süreci boyunca fedakârca çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim” diyerek, “Kurulduğu günden bugüne her zaman gençliğe büyük önem ve değer veren,  AK Parti teşkilatlarının en önemli unsurlarından olan Gençlik Kollarının neferleri olmaktan gurur duyuyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bir seçimi daha geride bıraktık. Her zaman olduğu gibi bu seçimlerde de can siperâne ve yorulmadan çalışarak onurlu bir mücadele verdik.

Bu mücadelede de mesai ve zaman mefhumu gözetmeden ve hiçbir beklentimiz olmadan gece gündüz demeden çalıştık. Artık bir kez daha ispatlanmış ve tescillenmiştir ki; bir dünya lideri olan Sayın Cumhurbaşkanımız bu Milletin tartışmasız en büyük değeri ve baş tacıdır. Bizler de, AK Gençlik olarak, Sayın Cumhurbaşkanımıza layık olmaktan başka bir şey düşünmüyor/düşünemiyoruz.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimiz Giresun’da ve ilçemiz Bulancak’ta partimizi ve adaylarımızı, Sayın Cumhurbaşkanımızın gösterdiği 2023 hedeflerine taşımak için elimizden geleni yaptık ve sonuç olarak 3 Milletvekilimiz Ankara’ya gönderiyoruz. Sayın vekillerimizi kutlarken, desteklerinden dolayı da tüm Giresun halkına ve parti teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

24 Haziran seçimleriyle Türkiye’nin yeni bir döneme girdiğini hatırlatan gençlik kolları başkanı Kılıç, “Sayın Cumhurbaşkanım; siz bizi önemsiyor ve değer veriyorsunuz. Bizler de bunun bilinci ve sorumluluğuyla, AK Gençlik olarak sonuna kadar ve daima seninleyiz. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Allah yar ve yardımcın/yardımcımız olsun” dedi.

Etiketler: AK Parti Bulancak Gençlik Kolları: “Bu Gençlik Daima Seninle”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.