Bugün: 20.02.2019

AK Parti İl Başkanı’ndan, CHP İl Başkanı’na Cevap

AK Parti İl Başkanı’ndan, CHP İl Başkanı’na Cevap
AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanı Fikri Bilge’nin, basında yer alan eleştirilerine cevap verdi.22.06.2018 23:51
AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu; yayınladığı basın bülteninde CHP İl Başkanı Bilge’ye tepkisini şu sözlerle ifade etti:

“CHP İl Başkanı Fikri Bilge’nin dün gazetelerde çıkan ve gündemi meşgul eden hadiseyle alakalı beyanatlarını hayretle karşıladığımızı belirtmek isterim.

Her şeyden önce CHP İl Başkanı, Partimizin 16 yıllık iktidarı döneminde Giresun’a yapılan hizmetlerden, yatırımlardan veya projelerden bilgisinin olmadığını, takip noktasında yetersiz kaldığı için bu açıklamaları talihsizce yaptığını tahmin etmekteyiz.

Sayın İl Başkanı şunu bilmelidir ki; bizler Hamdolsun iktidarımızla 16 yıldır halkımızın huzuruna alnımız AK başımız DİK ve Hizmet aşkıyla devam etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın her platformda bizlere gösterdiği teveccüh ve teşekkür, bizleri öylesine motive ediyor ki; gücümüze güç katıyor, gece gündüz onların hizmetine biran bile durmadan koşturuyoruz. Çok şükür ki bu teveccüh bizlere nasip oluyor. Bu dualar hamdolsun bizlere ediliyor. Tabi CHP Yöneticileri Maalesef yıllarca sahada ve vatandaşımızın karşısında şahit oldukları manzaralar hoş olmadığı için bu gibi durumlara alışık değiller.  Ülkemiz ve İlimizde hayal bile edilemeyen birçok hizmet ve yatırımlar şükürler olsun ki bizlere nasip oluyor. Yeter mi? Tabi ki yetmez. Çünkü Giresunlu hemşerilerimiz hizmetin en iyisini hak ediyor. Bir sorun varsa, yine bizler bu sorunun çözüm noktasında güven duyuluyor ve gayretle yine bizler çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Sayın İl Başkanı bu konuda rahat olsun.

CHP’li yöneticilerinin maalesef sürekli kamuoyunu yanıltma, yalan ve yanlış iddialarda bulunmaya ve mesnetsizce şov yapma alışkanlıklarına devam etmekte olduğunu görüyoruz. CHP’de hiçbir zaman değişen hiç bir şey yok. Genel Başkanından Cumhurbaşkanı adayına kadar tutum, demeç, hal ve tavırlar zaten kamuoyunun takdirinde açıkça her yerde izleniyor. Bırakın Proje üretmeyi, hizmet etmeyi, Hakikati bile görmeye ısrarla direndiklerini milletimizde bizlerde şahit oluyoruz. Milletimizin karşısına çıkacak yüzü olmayanlar maalesef küçük ayak oyunlarıyla algı ve şov derdine düşmektedirler. Yerel Yönetimlerinden tutunda, idare ettikleri birimlerdeki becerileri ve tutumları ortada. Biz hizmet yapar, Maalesef CHP şov yapar. Çözüme ve hizmete dönük bir çalışmaları olmadığı gibi, şova, gösteriye ve algıya yönelik hareketler CHP’ye zaten yakışandır.

24 Haziran’dan sonra daha güçlü ve daha yeni bir Türkiye ile ilimize yine vatandaşlarımızın gönüllerini mest edecek hizmetleri tüm gayretimizle sunacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Halkımız; kimin hizmet ürettiğini, kimin laf ürettiğini ve kimin şov yaptığını gayet iyi biliyor. Kimin kendine oy istediğini, kimin başkalarına oy istediğini de biliyor.

İnşallah milletimiz 24 Haziran gecesi gereken şovu misliyle yapacaktır.”

Etiketler: AK Parti İl Başkanı’ndan - CHP İl Başkanı’na Cevap

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.