Bugün: 20.06.2018

AKP’li Akar’dan, CHP’li Aksu’ya Çöp Eleştirisi

AKP’li Akar’dan, CHP’li Aksu’ya Çöp Eleştirisi
AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar, Giresun’un CHP’li Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu çöp sorunu sebebiyle eleştirdi.15.05.2017 17:35
AKP’li Akar, Belediye Başkanı Aksu’yu eleştirirken şu ifadeleri kullandı:

“Yatırımı ve hizmeti maket üzerinden ve afişlerle yaptıklarını sananlar, uzun yıllardır Giresun’umuzun sorunu olan çöp sorununu biz çözdük diyerek geçtiğimiz günlerde manşetlerde boy göstermişlerdir. Sayın Belediye Başkanı, Katı Atık Birliği bünyesinde sadece Giresun Belediyesi’nin bulunduğunu sanıyor olmalı. Buradaki birliktelik 13 Belediye’nin birliğidir ve ilçeleriyle birlikte tüm Giresun’un sorunudur.

Giresun’un olanı Giresun’a harcamak belediyelerin birinci önceliğidir. 10 Milyon TL’yi ben verdim demek bu tesisi ben yaptım demek değildir. En fazla nüfusa sahip olan Giresun Belediyesi olarak bu senin görevin ve kimseye de bir şey bağışlamadın. Sayın Giresun Belediye Başkanı katı atık bertaraf tesisini ben yaptım diyeceğine, sorumluluğunda bulunan aktarma istasyonunun eksikliklerini ve katı atık aktarma araçlarının temini kısmındaki aksaklıkları biran önce gidereceğim demelidir.

Uluslararası festival alanımızı bir an önce Giresun’a ve Giresunluya yakışır hale getireceğim demelidir. Çok kıymetli Giresunlular, Giresun merkezde belediyecilik anlamında maalesef bir arpa boyu ilerleyemiyoruz. Son birkaç yıla baktığımızda sadece kent meydanına maket yapıyor, duvarlara resim çiziyor, merdivenleri renkli boyuyorlar. Giresun belediyecilik hizmetlerine muhtaç hale gelmiştir, getirilmiştir. Katı Atık Birliği vasıtasıyla bu hizmetin Giresun’umuza kazandırılmasında emeği geçen başta Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin CANİKLİ olmak üzere, katkıları olan değerli Milletvekillerimize, görev alan değerli Bürokratlarımıza, İlçe Belediye Başkanlarımıza ve hizmetin en güzeline layık olan Giresunlu vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”


Etiketler: AKP’li Akar’dan - CHP’li Aksu’ya Çöp Eleştirisi

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.