Bugün: 17.01.2021

AKP’li Cemal Öztürk’ten, Esnaf Ziyareti

AKP’li Cemal Öztürk’ten, Esnaf Ziyareti
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun merkez ve ilçelerde esnaf ziyaretinde bulundu.09.01.2021 13:34
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçildiğini hatırlatan Öztürk, esnaf ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Devlet, millet el ele vererek inşallah bu zor günleri atlatacağız. Salgın sürecinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımız, esnaflarımız oldu. Ancak devletimiz tüm imkanlarını seferber ederek, bu zor zamanlarda hem vatandaşlarımızın hem de iş dünyamızın yanında olduğunu göstermiştir. ‘Devlet, millet için vardır’ anlayışı ile hareket ediyoruz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da vatandaşımızın, esnafımızın, çiftçimizin yanında olmaya, tüm kesimlere destek vermeye devam edeceğiz. Millet olarak inşallah bu sıkıntılı salgın döneminin üstesinden geleceğiz, ekonomimizi ve üretimimizi daha da güçlendireceğiz.”

Öztürk, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Esnafımız başımızın tacıdır. AK Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Hemşehrilerimiz günün her saatinde hangi konuda olursa olsun sorunlarına çözüm üretmemiz için bizimle görüşebilirler. Vatandaşlarımızın huzur ve rahatı için çalışıyoruz.”

Milletvekili Öztürk’e; ziyaretlerde AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer ve partililer eşlik etti.

Etiketler: AKP’li Cemal Öztürk’ten - Esnaf Ziyareti

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.