Bugün: 26.05.2019

Aksu: “Halkın İttifakı En Büyük Güçtür”

Aksu: “Halkın İttifakı En Büyük Güçtür”
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Bulancak’ta Sıbıç’a destek verdi.12.03.2019 23:01
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Milletvekili Necati Tığlı, Millet İttifakı’nın temsilcileri ile Bulancak Belediye Başkan Adayı Necmi Sıbıç’a destek verdi. Aksu, halkın iradesine herkesin saygı göstermesi gerektiğini vurgulayarak, “En büyük güç halkın ittifakıdır” dedi.

Bulancak’ta vatandaşlarla sohbet edip, ülkemizin gündemini değerlendiren Belediye Başkanı Kerim Aksu, ülkeyi domatese, soğana, patlıcana muhtaç edenlerden kurtulmak için 31 Mart tarihinin çok önemli olduğunu belirterek şunları dile getirdi: “Esnaf kan ağlıyor, gençler işsiz. İşyerleri kapanıyor. İşsizler ordusu her geçen gün büyüyor. Çalışanlar geçim sıkıntısı çekiyor. Cumhuriyet tarihimizde görülmeyen şekilde domatese, soğana, patlıcana ülkemizi muhtaç ediyorsunuz. Arkadaşlar, bu ülke bunları hak ediyor mu? Bence bunları hak etmiyoruz. 31 Mart ülkemizin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için, vatanımızın geleceği için sandığa gideceğiz. Bu gerçekleri dikkate almanızı istiyorum.”

Yorulmuş, üretemeyen, çare olamayanlardan kurtulmamız gerektiğine değinen Belediye Başkanı Kerim Aksu, “Bizim ittifakımız halkın ittifakıdır. Halkın iradesi ve ittifakı en büyük güçtür. Bulancak’ta görüyorum ki Necmi Arkadaşımızı sahiplenmişsiniz. Giresun Belediye Başkanı olarak bende Necmi Sıbıç kardeşimizin arkasındayım” şeklinde konuştu.

Milletvekili Necati Tığlı ise Bulancak halkının adayını bulduğunu, 1 Nisan’da Bulancak Belediye Başkanının Sıbıç olacağını meydanların müjdelediğini ifade etti.

Bulancak Belediye Başkan Adayı Necmi Sıbıç, mal varlığını halka açıkladığını, 5 yıl sonra yine bu meydanda malvarlığını açıklayacağını belirterek; “Benim büyük bir mal varlığım yok. Hepsini açıkladım, benim en büyük varlığım, gücüm, her şeyim sizlersiniz. Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler: Aksu: “Halkın İttifakı En Büyük Güçtür”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.