Bugün: 19.04.2019

Başkan Emür’den, Keşaplılara Teşekkür

Başkan Emür’den, Keşaplılara Teşekkür
24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sonucu Keşap sandıklarından %65 oy oranı çıktı.25.06.2018 22:11
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür; “Halkımız iradesini adalet, güven ve istikrar üreten güçlü Türkiye'den yana kullandı. Keşap rekor kırmıştır” dedi.

Keşap halkının kendisine yakışanı yaptığını vurgulayan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim sürecinde gece gündüz demeden toplumun her kesimi ile bir araya geldik. Sivil toplum kuruluşlarına, esnafa, emekçiye, çiftçiye, işçiye, memura, gençlere, kanaat önderlerine giderek seçim sürecini Türkiye’mizin bekası için önemini anlattık. Vatanımızın güçleneceğini, özgürleşeceğini, bağımsız ve büyük Türkiye'ye gidecek yol olacağını, sosyal adaletin hakim olacağını aziz halkımıza anlattık. Biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağımızı daha önceden söyledik. Şimdide de hemşehrilerimiz sözümüzün altına rekor %65 ile imza attı. Söylediklerimize kulak veren halkımız kararını ve iradesini güçlü, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için adalet, güven ve istikrar üreten güçlü Türkiye'den yana kullandı.

Uzun ve güzel anılarla geçen seçim çalışmalarında mesaisinden, ailesinden, işinden, aşından feragat ederek bizlere refakat eden herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. İradesini 16 yıldır olduğu gibi istikrardan yana kullanan, büyük Türkiye hayalinin adım adım gerçekleşmesinde en büyük pay sahibi olan güçlü Keşaplı hemşehrilerimize saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum.  Vatandaşlarımız ilçemizin standartların yükseldiğini net bir şekilde görecek. Seçim sonucu Keşap’ımıza, Giresun’umuza ve Türkiyemize hayırlı olmasını dilerim" dedi.

Birlik ve beraberlikle güven duygusu içerisinde oyunu kullandığını belirten Başkan Emür; “Halkın iradesiyle büyük Türkiye’nin geleceği için Türkiye'den, Demokrasiden ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan yana gösterdikleri için teşekkür etti. Vakit Keşap Vakti, Vakit Giresun Vakti, Vakit Türkiye vakti” dedi.

Etiketler: Başkan Emür’den - Keşaplılara Teşekkür

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.