Bugün: 26.05.2019

CHP’li Bilge: “Bu Defa Tamam”

CHP’li Bilge: “Bu Defa Tamam”
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları çalışmalarını gündüz ve gece aralıksız sürdürüyor.10.06.2018 18:02
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’da; İlçeler’de ve Merkez’de devam eden seçim ziyaretlerinde partisini yalnız bırakmıyor.

Haftasonu Büyük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret eden İl Başkanı Fikri Bilge, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Milletvekili Adayları Necati Tığlı, Suat Öndaş, Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker ve partililer halkın her şeyin farkında olduğunu ifade ettiler.

İl Başkanı Fikri Bilge, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin halkın gönlünde taht kurduğunu, AKP iktidarının ülke sorunlarının çözümü noktasında güven vermediğini ifade etti. Bilge yaptığı değerlendirmede; “ Gittiğimiz her yerde, vatandaşlarımızın çok büyük bölümünün iktidardan umudunu kestiğini görüyoruz. İflas eden AKP politikalarının halkta karşılı yok. Cumhuriyet’in kurucusu, ülkemizin sigortası CHP kadroları halkımızın güvenini sağlamıştır. Bu zorlu süreçte halkın desteği ile AKP’nin yaptığı tahribat ortadan kaldırılacak, bu ülkede yaşayan her bireyin güvenli, mutlu, umutlu, sağlıklı yaşaması sağlanacaktır. Görüyoruz ki halkımız artık tamam diyor. Bu destek, bu güven bizlere büyük bir sorumluluk yüklüyor. Seçimleri kazandığımız andan itibaren yükümüz daha fazla artacaktır. Türkiye’nin CHP kadrolarına ihtiyacı vardır” şeklinde görüşlerini paylaştı.

İl Başkanı Bilge; “Hepimizin Cumhurbaşkanı, halkımızın umudu Sayın Muharrem İnce; 13 Haziran Çarşamba günü saat 16:00’da Giresun Atatürk Meydanı’nda olacak ve Giresun’un kararlılığını buradan Türkiye’ye gösterecek” dedi.

Etiketler: CHP’li Bilge: “Bu Defa Tamam”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.