Bugün: 19.04.2019

CHP’li Tığlı: “Aldığım Sorumluluğu Giresun Adına Taşıyacağım”

CHP’li Tığlı: “Aldığım Sorumluluğu Giresun Adına Taşıyacağım”
24 Haziran seçimlerinde Giresun Milletvekili seçilen Necati Tığlı yazılı bir açıklama yaparak, seçmenlerine teşekkür etti.26.06.2018 22:43
Tığlı, Giresun halkının omuzlarına yüklediği sorumluluğun bilincinde olduğunu belirterek; “Aldığım bayrağı zirveye taşıyacağım ve Giresun’un temsilcisi olarak hakkını almak için TBMM’de görev yapacağım” dedi. Türkiye’nin erken ve baskın bir seçime götürüldüğünü vurgulayan Milletvekili Necati Tığlı şöyle devam etti:

“Adaylığım süresince her vatandaşımıza ulaşmaya çalıştık. Uzattığımız elimizi sıkan, bizlere destek veren ve vermeyen her vatandaşımıza teşekkür ediyorum. Partililerimize, İl, İlçe Başkanlarımıza, Yönetim Kurulları’na, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkan ve Üyeleri’ne, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza, kalbi demokrasi ve değişim için çarpan her vatandaşımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Bu bir bayrak yarışıdır, aldığımız bu kutsal bayrağı zirveye taşımak ve zirvede tutmak için gece, gündüz çalışacağım. Giresun’un her sorununun, Giresunlunun taleplerinin takipçisi olacağım. İktidarın yapamadıklarını, ihmal ettiklerini her zaman takip edip, halkımızla paylaşacağım.”

Halkın kendilerine muhalefet görevi verdiğine işaret eden Necati Tığlı, “Halkımızın tercihi ve takdiri başımızın üzerindedir. Çok çalışıp halkın desteğini, takdirini kazanacağız. Cumhuriyet Halk Partisi, demokrasinin, hukuk devletinin, çağdaş yaşamın ve Cumhuriyetin teminatıdır. Bize verilen sorumluluk bilinciyle ülkemize hizmet edeceğim. Seçimlerin, Giresun’umuza, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde açıklamasını tamamladı.

Etiketler: CHP’li Tığlı: “Aldığım Sorumluluğu Giresun Adına Taşıyacağım”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.