Bugün: 26.03.2019

CHP’li Tığlı: “Klavyecilere Asla Prim Vermeyiz”

CHP’li Tığlı: “Klavyecilere Asla Prim Vermeyiz”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Müjdat Öz’ü ağır bir dille eleştirdi. 09.03.2018 16:05
CHP’li Tığlı yayınladığı basın bülteninde tepkisini şu sözlerle ifade etti:

“Sosyal medya delikanlılarına asla prim vermeyeceğiz.

MHP İl Başkanının sosyal medyada Türkiye’nin en başarılı belediye başkanlarından biri olan Sayın Hüseyin Görgülüoğlu’nu lekeleyici, çalışmalarını karalayıcı yaptığı açıklamayı CHP İl Örgütü olarak kabul etmiyoruz. Gerek genel başkanları Devlet Bahçeli ve İl Başkanları Müjdat Öz’ün yaptığı son yıllardaki iktidar yanlısı politikalarını hayretle izlemekteyiz.

Siyaset ciddi bir iştir. Randevu almaya gelip Başkanın il dışında olduğunun bildirilmesine rağmen bu başkan yok diye kapı önünde fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşmak, ancak başka bir siyasi partiye yanaşarak siyaset yapanların çalışma yöntemidir.

Sosyal belediyeciliğin ve demokrasinin en güzel yaşandığı Giresun İlimiz ve Piraziz İlçemiz güzel çalışmalarıyla her zaman örnek olmuştur. Tek adamlığa, diktatörlüğe, sapkınlığa, ekonomik krize, ülkeyi yönetememe, AKP yanında yer alan MHP bu gün de dün olduğu gibi ittifakıyla AKP’nin gölgesinde siyasetini yapmaya çalışmaktadır. Biz vatanseverler, Ülkesini sevenler olarak dimdik durarak bu siyasilere hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz.

Bizim demokrasi anlayışımız budur. Bu doğrultuda da hedeflerimize emin adımlarla ulaşacağız. Kimsenin koltuk değneği olmayacağız, olmaya da niyetimiz yoktur.

Sonuç olarak MHP İl Başkanının bu yaptığı sosyal medya kabadayılıklarına asla prim, ödün vermeyeceğiz. İl Örgütü olarak Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nun her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.

Etiketler: CHP’li Tığlı: “Klavyecilere Asla Prim Vermeyiz”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.