Bugün: 21.10.2018

CHP’li Türker’den, Doğum Hastanesi’ne Ziyaret

CHP’li Türker’den, Doğum Hastanesi’ne Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ziyarette bulundu.26.07.2017 15:52
Başkan Türker, yayınladığı basın bülteninde gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili şu düşünceleri paylaştı:

“CHP Merkez İlçe Başkanlığı olarak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde yatmakta olan insanlarımızı ziyaret ederek kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi sunduk.

Tedavi gören kadınlarımızın yanı sıra dünyaya gözlerini açan çocuklarımızın ailelerine göz aydınlığı dileyerek hastane hizmetleri ve sağlık hizmetleri sunan görevli personeller konusunda bilgiler aldık. Hastane hizmetlerinin aşırı yoğunluklar dışında gerek kalite, gerekse de çözüm sonuçlu olmasının memnuniyetini vatandaşlarımızdan duyduk. Bunun yanı sıra hastane girişinden eczane kısmına taburcu sonrası ilaç ve evde bakım imkânları karşısında büyük bir ekonomik zorluk karşısında olduklarını, katılım paylarının bellerini büktüğünü, en temel hizmet olması gereken sağlık hizmetlerinde vatandaşın devlet tarafından ticari bir obje olarak görülmemesi gerektiği sitemiyle karşılaştık.

Giresun merkezde hizmete açılan hastanenin kayda değer kısmının diğer ilçe nüfusuna kayıtlı olan vatandaşlarımız tarafından da tercih edildiği ve bu insanlarımızın kendi ilçelerinde de bu kalitede ve hizmette sağlık kuruluşlarının bir an önce kazandırılması talebine şahit olduk.

İnsanlarımıza yaşadıkları sokaklarda, mahallelerde yerel yönetim olarak hayata geçirebileceğimiz hizmetler konusunu görüşerek onların istek ve talepleri üzerine sohbet ettik.

Siyaseti halkla, siyaseti geleceğimize, siyaseti yaşadığımız şehre ve ülkemize katkı sağlamak amacıyla alışılageldik bir tarzda makamlarda değil, her zaman halkımızın içinde, onların yanı başında yapacağımızı, onların iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olacağımızı ifade ettik.”


Etiketler: CHP’li Türker’den - Doğum Hastanesi’ne Ziyaret

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.