Bugün: 25.05.2019

CHP İl Başkanı Bilge: “Teşekkürler Giresun”

CHP İl Başkanı Bilge: “Teşekkürler Giresun”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, 12 Haziran Çarşamba günü Giresun Atatürk Meydanı’nın tarihi bir rekor kırdığını belirterek; “Giresun TAMAM demiştir. Türkiye TAMAM diyor. Teşekkürler Giresun.” dedi.14.06.2018 14:10
Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Giresun Atatürk Meydanı’nda düzenlediği mitingin bu alanda yapılan en büyük katılımlı toplantı olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Giresun’da yaptığı mitingle ilgili bir değerlendirme yapan İl Başkanı Fikri Bilge, halkın umudunu İnce’de bulduğuna vurgu yaparak şunları dile getirdi: “Sayın Muharrem İnce, milletimizin gönlünde kısa zamanda taht kurmuştur. Bu ülkede yaşayan herkese dokunmuştur. Umut oldu, sevgi oldu, gelecek oldu, 24 Haziran’da 13. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olacak.  Yıkılmayan, zedelenmeyen hiçbir şey kalmadı. Kindarlık, sevgisizlik, samimiyetsizlik AKP’nin ilkeleri oldu. Halkımız kendisi ile alay edenleri, fakir sofrasında poz verip, saraylarda oturanları iyi tanıyor. Kendi çocuklarını servet sahibi yapanlar, işsiz gençleri anlayamazlar. İşsizin, öğrencinin, öğretmenin, emeklinin, işçinin, memurun, kadının, gencin bu ülkede yaşayan herkesin derdinden Muharrem İnce anlar.”

Giresun halkının 12 Haziran tarihinde Muharrem İnce’yi sahiplendiğini, desteklediğini tarihi rekorla ortaya koyduğuna dikkat çeken Bilge; “Giresun TAMAM diyor. Türkiye TAMAM diyor.  Ülkemiz zor duruma düştüğünde ayağa kalkan Giresunlu, bugün de ayağa kalkmıştır. Osman Ağa’nın ve Gönüllü Alaylara katılan dedelerin torunları olarak ülkemizi bu çıkmazdan el birliği ile çıkaracağız. Teşekkürler Sayın Muharrem İnce, teşekkürler Giresun” şeklinde görüşlerini paylaştı.

Etiketler: CHP İl Başkanı Bilge: “Teşekkürler Giresun”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.