Bugün: 19.04.2019

Emür: “İl Başkanımızla Ortak Gururumuzu Paylaştık”

Emür: “İl Başkanımızla Ortak Gururumuzu Paylaştık”
AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Keşap’ın aldığı resmi olmayan sonuçlara göre tarihi rekor oy sonrası İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.27.06.2018 21:56
Ziyaret sonrası açıklama yapan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “İl Başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyorum. Ortak gururumuzu paylaştık. Ayrıca erken seçim kararının alınması ile birlikte 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan ve  %65 oy oranı alınan seçimde, çalışmalarımız bütün mahallelerimize ve köylerimize yayılarak büyük bir karşılık bulmuş, Keşap yine kendine yakışanı yaparak %65'in üzerinde bir halk desteğiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir omuz vermiştir.

Şahsım adına bu süreçte bizlerle birlikte hareket eden, özveri ile çalışan İlçe Başkanımız ve İlçe Yönetim Kuruluna, Kadın Kolları Başkanımıza, Gençlik Kolları Başkanımıza, SKM Başkanı ve ekibine ve tüm Keşap AK Parti ailesine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde hizmetlerimize büyük bir aşkla devam edeceğiz. Durmak yok yola devam. Vakit Keşap Vakti, Vakit Giresun Vakti, Vakit Türkiye Vakti diyorum. Rabbim birliğimizi daim kılsın” dedi.


Etiketler: Emür: “İl Başkanımızla Ortak Gururumuzu Paylaştık”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.