Bugün: 17.06.2019

Mehmet Emür: “Hedefimiz; Cumhurbaşkanımızı, Başkan Yapmak”

Mehmet Emür: “Hedefimiz; Cumhurbaşkanımızı, Başkan Yapmak”
AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Keşap İlçesi’ni ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı’nı; Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Adem Çakır, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ve partililer karşıladı.07.06.2018 21:16
Heyet ziyaret öncesi AK Parti İlçe Teşkilatı binasında istişare toplantısı yaptı. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ve AK Parti heyeti, İlçe sakinleri ile görüşüp, sorun, talep ve önerilerini dinledi.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, gelecek nesilleri düşünerek çalıştıklarını ve sadece seçim sürecinde değil, her zaman kimsesizlerin kimsesi olmayı hedeflediklerini açıkladı.

Başkan Emür; "Hedefimiz; Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın belirttiği oy hedefine ulaşılması için üzerimize düşeni yapmaktır. Ülkemizin birliğe, beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya ihtiyacı var. Bizde Keşap olarak sonuna kadar çalışmalara devam edeceğiz. İl Başkanımıza hem İlçemize geldiği, hem de Belediyemize ziyarette bulundukları için teşekkür ediyoruz. Keşap'ta Sivil Toplum Kuruluşlarımız Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığı, Esnaf ve Kefalet Odası, Şoförler Odası Başkanlığı yine ilçemizde faaliyet gösteren fabrikalar Alsan Orman Ürünleri, Nuss Tekstil ve Akın Çorap fabrikalarına ziyaret gerçekleştirdik. Bizlere destek olan ve #VakitGiresunVakti #VakitKeşapVakti diyen tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını, Keşap İlçesi’nde fabrikalarda çalışan kardeşlerimize, esnaflarımıza ulaştırdık” dedi. Ziyaretler sonrası Keşap Belediyesi toplantı salonunda belediye personeli ile bir araya geldi. Burada yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu seçimin hepimiz için büyük önemi var. Sadece Türkiye’nin değil, bunca mazlum milletlerin de gözünün üstünde olduğu bir seçime gidiyoruz. Evet Tüm Türkiye de olduğu gibi Giresun’da da Keşap’ta da yani tüm ülkemizde seçim çalışmalarına devam ediyoruz.  Ama diğer taraftan da geçen gün şehidimizin cenazesindeydik. Tekrar Allah şehidimize rahmet etsin diyoruz. Bakanımız Sayın Nurettin Canikli de geldi. Ondan aldığımız bilgiye göre Kandil’e şu an da 20 kilometremiz kaldı. Türkiye 13 tane üst oluşturdu ve Kandil’e doğru ilerliyoruz. Seçim yapıyoruz şu an ülkemizde, bir taraftan da terörün belini kırmak için Türkiye Cumhuriyeti kendi ürettiği silahlar ile Kandil’e inşallah 1 ay içinde bayrağı dikecek. 25 Haziran’da daha güzel daha büyük hizmetlere imza atmak için ilk önce Cumhurbaşkanımızı sonrada Giresunumuz da 4 Milletvekili Adayı olan arkadaşımızı da Ankara’ya Giresunumuzu temsil etmeleri için göndermek istiyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz.”

Etiketler: Mehmet Emür: “Hedefimiz; Cumhurbaşkanımızı - Başkan Yapmak”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.