Bugün: 27.05.2019

MHP’li Konal’dan, Cumhur İttifakı’na Destek Çağrısı

MHP’li Konal’dan, Cumhur İttifakı’na Destek Çağrısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, AK Parti ile yapılan Cumhur İttifakı kapsamında Giresun Belediye Başkanlığı seçimleri ilgili şu görüşleri paylaştı:19.02.2019 18:31
“Varlığımıza anlam katan, doğasıyla, tarihiyle gurur duyduğumuz şehrimiz Giresunumuz için büyük bir önem arz eden yerel yönetimler seçimine 1,5 ay gibi bir süre kalmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı olarak tüm İl, İlçe ve Belde Teşkilatlarımızda adaylarımız yönetimlere talip olmuş ve bu idealle 3 ayı aşkındır sahada çalışmalara devam etmekteyiz. Şu husus aşikârdır ki tüm adaylarımız ve teşkilatlarca önceliğimiz, üzerinde yaşamaktan mutluluk duyduğumuz memleketimize ve hemşehrilerimize hizmeti kendimize ibadet saymamızdır.

Davası yüzyıllar öncesine uzanan ve geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 50. yılını kutladığımız Milliyetçi Hareket Partisi, Ülkenin zor anlarında her zaman milletinin ve vatanının yanında saf tutmuş ve tüm varlığı ile ülkenin bütünlüğü, milletin huzuru ve refahı için varlığını tüm gücüyle ortaya koymuştur. Hepimiz tarafından bilindiği üzere içinde bulunduğumuz coğrafya gibi ülkemizde karanlığa hapsedilmek istenmektedir. Bu kötü niyetli odaklara karşı Türk Dünyası'nın bilge lideri Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Bey ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Bey’in tasarrufları ile 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası temeli atılan milli duruş,  Yenikapı Ruhu ile vücut bulmuş, Cumhur İttifakı olarak şer odaklarına karşı bir tokat gibi inen cevap olmuştur.

Bu ortak irade anlayışıyla birlikte Genel Başkanların talimatları üzere 31 Mart yerel seçimlerinde 30 büyük şehirde Cumhur İttifakı ile seçime girme kararı alınmıştır. Akabinde geçtiğimiz günlerde Cumhur ittifakı kapsamında gerekli görülen lüzum üzerine,  farklı şehirlerde de ittifakın gerçekleştirilmesi hususu iki parti heyetleri tarafından gözden geçirilerek karar verileceği duyurulmuştur. Bu bağlamda Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’in talimatları ile Giresun Belediyesi için Cumhur İttifakı adayımızın Sayın avukat Aytekin ŞENLİKOĞLU olduğunu bildirir, Milliyetçi Hareket Partisi İl ve Merkez İlçe Teşkilatı olarak kendilerini desteleyeceğimizi huzurlarınızda kamuoyuna duyururum. Bu birlikteliğin Giresunumuz ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum.

Tarihi ile barışık, huzurlu, mutlu, planlı büyüyen ve artan istihdam alanları ile gelişen, refah düzeyine sahip bir Giresun  arzusu içerisinde olan bütün hemşehrilerimizi el ele gönül gönüle Cumhur İttifakı’na destek olmaya davet ediyorum. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.”

Etiketler: MHP’li Konal’dan - Cumhur İttifakı’na Destek Çağrısı

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.