Bugün: 15.07.2020

Öksüz: “Siyonistlerin Tek Korkusu Cihad’dır”

Öksüz: “Siyonistlerin Tek Korkusu Cihad’dır”
Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanlığı Kadın Kolları, haftalık olağan toplantısını yaptı.25.04.2019 00:00
Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanı Dilek ÖKSÜZ,  teşkilat yapılanması ve faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı ÖKSÜZ; “Kurucu Başkanımız Fatih Erbakan’ın da dediği gibi; ‘Bizler, kavga etmek, çatışmak, cezalandırmak, yıkmak ve yakmak için gelmedik. Bizler, bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek, yapılan hizmetleri takdir etmek için geliyoruz. İl merkezinde, köylerde, beldelerde çalınmadık kapı bırakmayacak ve her kesimi kucaklayacağız. Eksik yapılanları tamamlamak ve yanlışları da düzeltmek içinde geliyoruz.” dedi.

Erbakan Hoca’nın ‘Davam’ kitabındaki Siyonizm bölümünü anlatan Öksüz, şunları ifade etti: “Siyonizm diğer ibadetlerimize karışmıyor. Sıra ‘CİHAD’ ibadetine gelince mani olmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bütün gücünü seferber ediyor. İstediğin kadar namaz kıl, oruç tut bunlara karışmıyor. Yalnız devletin yönetimi söz konusu olunca İSLAM’ın adının bile anılmasını istemiyor. Bunun içinde 200 yıldır da iltica kampanyası yapıyor. O halde biz ne yapacağız.  Burada bir kural var. En kuvvetli delil düşmanın şehadetidir.

Düşman en çok neden korkuyor? Tabii ki Cihad’dan korkuyor. Siyonistlerin tek korkusu Cihad’dır. Bizim ne yapmamız gerekiyor o zaman? Düşmanın en çok korktuğu şeyi yapmamız gerekiyor. Cihad yapacağız, Allah’ın izni ile. Aksi halde dünyada zaten ezildiğimiz yetmezmiş gibi bir de ahiret hayatımızı kaybederiz. Bu durumda Cihad’dan başka çare yoktur. Bu yüzden İslam düşmanları cihadın önemini anlamamıza ve uygulamamıza engel olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

‘Efendim biz Cihad edeceğiz ama engel oluyorlar.’ Diye düşünebilirsiniz. Şaşırmayın, elbette engel olacaklar. Çünkü tarihimizden biliyorlar ki, bizim Cihad şuurumuz canlanırsa altında ezilecekler.

Cihad ibadetlerini en iyi şekilde bilmemiz gerekiyor. Cihadın içinde 9 tane ibadet var. 8 tanesi  ‘İ’ harfi ile başlıyor. İnanç sahibi olmak, ihlas sahibi olmak,  ittika sahibi olmak, ihsan sahibi olmak, istişare içinde çalışmak, irfan sahibi olmak, itaat etmeliyiz, istikamet sahibi olmak ve sonuncusu da sadakattir. Dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.”

Toplantıya Yeniden Refah Partisi Giresun Kadın Kolları İl Başkanı Dilek ÖKSÜZ, Siyasi İşler Başkanı Nevim AYDIN,  Eğitim Başkanı Hayrunnisa BULDUK, Ekonomi ve Sosyal İşleri Başkanı Hümeyra GÜREL, Teşkilat Başkanı Ülkü ÇAKIRMELİKOĞLU ve Tanıtma Başkanı Fatma BULDUK UĞURLU katıldı.


Haber: Fatma BULDUK UĞURLU

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.