Bugün: 25.05.2019

SP’li Güneş: “Alttan Gelen Bir Dip Dalga Var”

SP’li Güneş: “Alttan Gelen Bir Dip Dalga Var”
24 Haziran Milletvekili Seçimleri öncesi Saadet Partisi (SP) Milletvekili Adayları Bekir Demirkaya ve Göksel Güneş çalışmalarını sürdürüyor.14.06.2018 00:10
Gidilmedik kapı, görüşülmedik insan bırakmamacasına çalışmalarını hızlandıran adaylar Bulancak Sanayi Sitesi’ni ziyaret ettiler.

Bulancak Sanayi Sitesi’ndeki esnaflarla sohbet eden ve onları kucaklayan Milletvekili Adayı Göksel Güneş; “Sessiz bir çoğunluk var. Toplum sessiz. Şikâyetini söyleyemediği için sessiz. Sorulduğu zaman iktidarın hoşuna gitmeyecek bir kelimeyi söylemekten korktuğu için sessiz. Mütefekkir rahat değil, fikrini rahat ifade edemediği için. İşadamı rahat değil, gazeteci rahat değil, memur rahat değil. İnsanlar fikir ve düşüncelerini söylemekten çekiniyorlar. Bunlar çoğunlukla Saadet Partisi’ne oy vermeyi kafalarına koymuş olanlar.” dedi.

İnsanların bugünkü problemlerinin ancak Saadet Partisi tarafından çözüleceğine inandıklarını söyleyen Göksel Güneş; “Bundan dolayıdır ki alttan gelen bir dip dalga var. Bu seçimlerde dip dalga Saadet Partisi için su yüzüne çıkacak. Fikirler değişecek. Sessiz bir feryat sandıklardan yükselecek, ciddi bir değişiklik meydana gelecek ve bu değişiklik Türkiye’yi ileriye taşıyacaktır.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: SP’li Güneş: “Alttan Gelen Bir Dip Dalga Var”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.