Bugün: 22.01.2019

SP’li Topkar: “En Büyük Sorun, Kutuplaşma”

SP’li Topkar: “En Büyük Sorun, Kutuplaşma”
Saadet Partisi (SP) Milletvekili Adayları seçim çalışmalarını gece gündüz, dur durak demeden sürdürüyorlar.13.06.2018 23:09
Doğankent İlçesi’ni ziyaret eden Milletvekili Adayları Bekir Demirkaya ve Hayati Fikri Topkar’a İl Başkanı Abdulkadir Bektaş ve İl Yönetimi üyeleri iştirak ettiler.

Doğankent İlçesi’nde pazar yerindeki vatandaşlarla sohbet eden adaylar, Saadet Partisi’nin yanlışları ortaya koyup, çözüm yollarını gösterdiğini eğer bunları yapmazlarsa üzerlerinde vebal kalacağını söylediler.

Milletvekili Adayı Hayati Fikri Topkar ülkemizin ne büyük sorununun kutuplaşma ve kamplaşma olduğunu belirterek; “Hükümet kendileri gibi düşünmeyenleri hain diye sıfatlandırmaktan çekinmiyor. Benim tarafımda değilsen ülke düşmanısın, teröristsin diyerek dışlıyor. Hâlbuki biz bir aileyiz, içimizde farklı düşünenler var diye onları dışlayamayız, onlara düşman muamelesi yapamayız. Bu şekilde davranırsak eğer, bu memlekette huzur olmaz, problemler çözülmez. Yanlışa yanlış diyemeyen bir zihniyetin problemleri çözmesi kesinlikle mümkün değildir.” dedi.

Saadet Partisi iktidarında herkesle ve her kesimle görüşeceklerinin altını çizen Hayati Fikri Topkar; “Şu anda bile her kesimden insanlarla görüşüyoruz, ülkemizdeki bütün herkesin öneri ve çözümlerini dikkate alıyoruz. İktidarımızda bunu devam ettireceğiz ve bu kutuplaşmayı, kamplaşmayı ortadan kaldıracağız. El ele birlikte Yeniden Büyük Türkiye’yi inşa edeceğiz.” dedi.

Etiketler: SP’li Topkar: “En Büyük Sorun - Kutuplaşma”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.