Bugün: 15.07.2020

Yavuzkemal’de Saadet Kazandı

Yavuzkemal’de Saadet Kazandı
Giresun’un oksijen deposu şirin beldesi Yavuzkemal Belediye Başkanlığı’nı Saadet Partisi adayı Adem Önal kazandı.04.04.2019 19:55
Nefes nefese geçen seçimde aldığı 49,93 oy oranı ile ipi göğüsleyen Önal’ı, iktidar patisinin adayı İsmail Yıldız 45,87 oy oranı ile takip ederken MHP adayı Hüseyin Günaydın da 4,06 oranında oy aldı.

1969 yılında Yavuzkemal’de doğan Adem Önal, ilkokulu Süllü, orta ve liseyi Giresun İmam Hatip Lisesi'nde okudu. 20 yıl Giresun Merkez Aksu Mahallesi muhtarlığı görevini başarı ile yürüten Önal bu dönem Belediye Başkanlığı’na aday oldu.

Adem Önal seçilince yaptığı açıklamada; “Teşekkürler Yavuzkemal. 31 Mart yerel seçimlerinde destek vererek, bizi bu göreve layık gördüğünüz için hepinize çok teşekkür ederim. Üzerimizde taşıdığımız büyük sorumluluğunun bilinciyle, sizlerden aldığımız destekle beldemize güzel hizmetler için birlik beraberlik içerisinde çalışacağız. Seçim sonuçlarının beldemize hayırlı olmasını diliyorum. Allah yardımcımız olsun” dedi.

Dereli Yavuzkemal Belediye Başkanlığı’nı 3 dönem yapan çalışkan ve sevilen Abdullah Önal’ı partisi aday göstermemiş ve Saadet Partisi’nden de adaylığını engellenmişti.

Haber: İbrahim Balcıoğlu

Etiketler: Yavuzkemal’de Saadet Kazandı

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.