Bugün: 22.08.2019

Yıldırım: “Dedikodulara İtibar Etmeyin!”

Yıldırım: “Dedikodulara İtibar Etmeyin!”
31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Bulancak’ta devam eden dedikodulara son noktayı koyan AK Parti Bulancak İlçe Başkanı Necati Yıldırım;...02.04.2019 15:19
...“Bulancak’ta seçimle ilgili bir yoktur. Dedikodulara itibar etmeyin. Başkanımız Recep Yakar’a bir kez daha hayırlı olsun diyorum” dedi.

CHP Adayı Necmi Sıbıç’ın, Pazartesi günü yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığını, abartılı duygusallıkla söylenmiş ifadeler olduğunu belirten AK Parti İlçe Başkanı Yıldırım; “Çok kıymetli Bulancaklılar, bir seçim daha geride kaldı. Bize oy veren vermeyen tüm halkımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. Halkımız bilsin ki Belediye Başkanımız Sayın Recep Yakar, seçimin galibidir. Oylar tekrar sayılıyor veya seçim tekrarlanacak iddiaları tamamen asılsız ve onların ortaya attığı iftiralardır.

İlçemizde oyları tekrar saydıracak hiçbir olumsuz olay yaşanmamış, tüm sandıklar bütün partilerin temsilcilerinin ıslak imzalarının olduğu tutanaklarla sayılmış ve İlçe Seçim Kurulu’na bildirilmiş ve teslim edilmiştir. Aksi hiçbir dedikoduya asla itibar etmeyin. Başkanımız Sayın Recep Yakar'a bir kez daha hayırlı olsun diyorum. Oylarını muhtar seçmek için köylere aldıran seçmenlerimiz umarım bundan bir ders çıkarırlar. Muhtar seçeceğiz diye koca Belediye’yi riske attılar, ama Allah’a şükür kazanmayı başardık” diye konuştu.

Etiketler: Yıldırım: “Dedikodulara İtibar Etmeyin!”

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.